MICROMAR

Czy to Twoja firma?

MICROMAR praca

Bielsko-Biała

Firma MICROMAR zajmuje się obróbką metali. Produkujemy dla małych firm, jak i największych międzynarodowych korporacji z branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej itp. Posiadamy wszechstronny park maszyny CNC (frezarki, tokarki, EDM), urządzenia pomiarowe, laser do grawerowania.

MICROMAR najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MICROMAR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MICROMAR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MICROMAR

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MICROMAR
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Czechowice-Dziedzice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca MICROMAR - oferty archiwalne

  • Operator CNC (frezarka, elektrodrążarka)

    MICROMAR
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Firma poszukuje osoby na stanowisko operatora frezarki i elektrodrążarki CNC.

      Mile widziane osoby z doświadczeniem lub osoby po technikum, szkole zawodowej chcące rozpocząć naukę w zawodzie.

      Zakres obowiązków obejmuje:

      • ustawianie/bazowanie detali na maszynie
      • ustawienie odpowiednich parametrów obróbczych
      • poprawa przepływu procesu na obrabiarkach CNC

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne
      • znajomość rysunku technicznego
      • umiejętność dobierania odpowiednich parametrów obróbczych
      • szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność
      • zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • elastyczność i dyspozycyjność
      • umiejętność pracy w zespole
      • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na obrabiarkach CNC

      Oferujemy

      • przyuczenie osób mających doświadczenie z obrabiarek konwencjonalnych na obrabiarki CNC
      • możliwość rozwoju zawodowego na nowoczesnych obrabiarkach CNC
      • atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • możliwość pracy z wysokiej klasy specjalistami z branży
      • dostęp do najnowszych technologii
      • możliwość zdobycia cennych umiejętności

Pracodawcy w Bielsku-Białej