MARIUSZ ZIEJA RG MEDIA

Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych
MARIUSZ ZIEJA RG MEDIA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy MARIUSZ ZIEJA RG MEDIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARIUSZ ZIEJA RG MEDIA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MARIUSZ ZIEJA RG MEDIA

Siedziba główna

MARIUSZ ZIEJA RG MEDIA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - MARIUSZ ZIEJA RG MEDIA

Pełna nazwa
Mariusz Zieja RG MEDIA
Adres rejestrowy
Kolejowa 132 28-500 Kazimierza Wielka
NIP
6551704421
REGON
260192245
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
19.11.2007
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
  • 46.52.Z Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 73.12.B Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych
  • 73.12.C Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)
  • 73.12.D Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach

Pozostała działalność usługowa

  • 95.21.Z Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku
  • 95.12.Z Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego
  • 95.29.Z Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie MARIUSZ ZIEJA RG MEDIA

3.7

Na podstawie 202 oceny z Google.

Piotr Majewski

"Świetny serwis mam dwie hulajnogi Motusa 1 Scooty 10 2020 przejechal 5k km 2 to pro 10 sport niestety zawiódł na początku ale serwis mega profesjonalny W poniedziałek mój motus odmówił posłuszeństwa i co kontakt na Messenger z RG Media poprowadzili mnie za rękę reklamacja zamówienie kuriera itp. Wtorek odbiór Motusa przez kuriera Środa sprzęt dotarł i weryfikacja uszkodzenia. Czwartek diagnoza i naprawa dodatkowo przegląd zerowy i uszczelnienie w ramach gwarancji 😲i w wysyłka z powrotem Piątek sprzęt naprawiony i u mnie A jak wyczczony tak że mogę go sprzedać jako nie używany. RG Media oby tylko takie serwisy były w Polsce.!!!"

w ostatnim tygodniu

Bartosz K.

Bartosz K.

"Hulajnoga RUPTOR R3 wymieniona na nową w 2tyg. Bez zbędnych pytań. Szczerze polecam te firmę!"

4 miesiące temu

Artur Klepka

"Bezproblemowy kontakt nawet przez Fb. Po opisaniu usterki na forum serwis sam skontaktował się ze mną celem wymiany grzejącej się ładowarki do Motus Scooty 10 2022. Wysyłka tego samego dnia. Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm 🙂"

3 tygodnie temu

Magda Karbownik

"POLECAM w 100 % RZETELNA, KONKRETNA FIRMA!!! Bardzo dobry kontakt !!! A dlaczego, miałam następujący problem z hulajnogą motus 8,5 lite pro, a mianowicie Syn podczas jazdy do szkoły uległ wypadkowi, którego przyczyną było złożenie się hulajnogi w czasie przemieszczania. Po oddaniu sprzętu do serwisu, okazało się, że brakuje sprężyny mechanizmu składania hulajnogi. Problem powstał ogromny ponieważ był kompletny brak dostępu i zakupu tej sprężyny przez serwis oraz indywidualnie. Jedyną pomoc uzyskałam od tej firmy i jestem dozgonnie wdzięczna bo dzięki niej hulajnoga składa się bez zarzutu. JESZCZE RAZ OGROMNE DZIĘKI ZA NIEOCENIONĄ POMOC!!!"

3 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kazimierza Wielka
  2. Rzeszów
  3. Łódź
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Poznań
  6. Białystok
  7. Bielsko-Biała
  8. Gliwice
  9. Katowice
  10. Bochnia

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MARIUSZ ZIEJA RG MEDIA - oferty archiwalne

  • Serwisant sprzętu elektronicznego

    • Kazimierza Wielka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa urządzeń marki Ferrari, Lenovo, Motus. Sporządzanie kosztorysów napraw. Dokonywanie przeglądów zerowych, okresowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak, średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa komputera
      • Inne wymagania: sprawność fizyczna, predyspozycje manualne, zaangażowanie, punktualność, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kazimierzy Wielkiej