Czy to Twoja firma?

ERA sp. z o.o. opinie i informacje

Chorzów

ERA Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji w branży ochrony mienia i utrzymania czystości, z ponad siedemdziesięcioletnią tradycją na polskim rynku. Dysponujemy prawie czterotysięcznym zespołem wykwalifikowanych pracowników, co świadczy o naszej skali działania i zaangażowaniu w zapewnianie profesjonalnych usług. Nasza misja to dostarczanie kontrahentom poczucia bezpieczeństwa i komfortu pracy, a nasze wartości - to profesjonalizm, odpowiedzialność i partnerstwo. Zaawansowane technologie i ekologiczne rozwiązania pozwalają nam oferować usługi ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości na najwyższym poziomie. Posiadamy własną Stację Monitorowania Alarmów oraz rozbudowaną sieć Grup Interwencyjnych, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Ponadto, hotel Pałac Czarny Las i sieć parkingów rozszerzają naszą ofertę o elementy związane z gościnnością i logistyką. Z dumą posiadamy Koncesję MSWiA, Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego oraz inne prestiżowe certyfikaty, które potwierdzają jakość naszych usług i dbałość o bezpieczeństwo. Nasza Specjalistyczna Uzbrojona Formacja Ochronna (SUFO) oraz realizacja skomplikowanych projektów są przykładem naszej unikalnej przewagi konkurencyjnej. Z kapitałem zakładowym wynoszącym 18 387 800,00 PLN, ERA Sp. jest synonimem stabilności finansowej i wiarygodności biznesowej.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (0)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

2.5

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Opinie pracowników o firmie ERA sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem ERA sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie ERA sp. z o.o. (2)

3.9

Na podstawie 148 ocen z Google.

Iwona K

Iwona K

Mamy pretensje ze nadgodziny wypłacane są na umowę zlecenie. Przecież jako pracownicy nic na tym nie tracimy na litość Boską. Pracuje w Erze 5 lat i nie zdarzyło mi się ażeby nie wypłacono mi wynagrodzenia na czas. Na czas były też umowy o prace. Jeżeli mamy problemy to TYLKO I WYŁĄCZNIE na własne życzenie. Zachowujemy sie jak dzieci w przedszkolu..... knowania, robienie afer z niczego i skarżenie na siebie to jedyne co umiemy. Żeby chociaż za to było 50 zl więcej do wypłaty...... O zgrozo......🤦

Dodano: 4 miesiące temu

Radosław Bielak

Radosław Bielak

Niedawno podjąłem prace w spółce Era SP. z.o.o jako agent ochrony mienia. Wszystko od kontaktu z dyrektorem ochrony, biurem i współpracownikami oceniam pozytywnie. Pracodawca spełnia swoje obowiązki wobec mnie i pracuje się bez problemów. Umowa o prace na okres próbny. Stawka spełnia moje oczekiwania. Dodatek za godziny nocne. Elastyczny grafik. Work-life-balance utrzymany.

Dodano: 11 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w opinii klientów i współpracowników

Klienci i współpracownicy firmy ERA Spółka z o.o. zwracają uwagę na terminowość wypłat oraz regulaminowe wynagrodzenia za nadgodziny, co stanowi solidną podstawę do traktowania tej organizacji jako rzetelnego i stabilnego pracodawcy. Doceniane jest również podejście kierownictwa oraz biura, które zdobywają pozytywne recenzje od nowo zatrudnionych osób, świadcząc o przyjaznej atmosferze i profesjonalnym podejściu do pracowników. Uelastyczniony czas pracy oraz dodatki za godziny nocne są kolejnymi cechami, które wskazują na chęć uatrakcyjnienia oferty pracy przez ERA Sp. z o.o. i utrzymywanie work-life balance. Na planie rozwojowym pozostaje jednak kwestia umów za nadgodziny, sugerując pole do poprawy w zakresie rodzaju zawieranych kontraktów. Taka transparentność w działaniu i otwarte podejście do feedbacku mogą być sygnałem dla kandydatów do pracy, że firma słucha swoich pracowników i stara się dostosować do ich potrzeb.

Opinie ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w internecie opinii, ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest odbierana jako firma oferująca dobre warunki pracy na niektórych stanowiskach, aczkolwiek istnieją pewne obszary wymagające poprawy.

Pozytywne aspekty
 • Pracownicy wymieniają pozytywne aspekty takie jak dogodne warunki pracy, które na niektórych stanowiskach są nawet lepsze niż warunki domowe – na obiektach dostępny jest przestronny pokój z wygodnymi fotelami, ogrzewaniem podłogowym i pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, mikrofalówką, a także dostępem do automatu z przekąskami.
 • Opinie wskazują na możliwość przyjmowania na umowę o pracę po początkowym okresie współpracy na umowę zlecenie, co może stanowić szansę na stabilne warunki zatrudnienia.
 • W niektórych przypadkach firma jest otwarta na zatrudnianie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, co świadczy o włączającej polityce zatrudnienia.
 • Niektórzy pracownicy doceniają klarowne zasady przedstawiane przez firmę w ogłoszeniach oraz podczas rozmowy kwalifikacyjnej, co sprzyja lepszemu zrozumieniu oczekiwań i obowiązków na danym stanowisku.
ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - podsumowanie opinii

Podsumowując, ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest firmą, która na niektórych stanowiskach zapewnia warunki pracy wykraczające poza standardowe oczekiwania. Jednakże odnotowane głosy pracowników wskazują również na obszary, które wymagają uwagi i rozwoju, takie jak standardy zatrudnienia i kultura organizacyjna. Firma ma potencjał do wprowadzania zmian, które mogą przyczynić się do poprawy wizerunku jako pracodawcy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: ERA sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 24.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - ERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
"ERA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Katowicka 16B 41-500 Chorzów
NIP
6272405145
REGON
277435364
KRS
0000076821
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
28.12.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Transport i gospodarka magazynowa

 • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

 • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
 • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
 • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

 • 80.10.Z Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
 • 80.20.Z Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa
 • 80.30.Z Działalność detektywistyczna
 • 81.10.Z Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach
 • 81.21.Z Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Chorzowie