NARMET PLUS Rafał Ostaszewski

NARMET PLUS Rafał Ostaszewski najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy NARMET PLUS Rafał Ostaszewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NARMET PLUS Rafał Ostaszewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

NARMET PLUS Rafał Ostaszewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - NARMET PLUS Rafał Ostaszewski

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Bielska 80 17-210 Narew
NIP
6030077068
REGON
366988150
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
04.04.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 27.52.Z Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego
  • 27.51.Z Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego
  • 25.21.Z Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania
  • 28.21.Z Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych

Wytwarzanie i zaopatrywanie w energię elektryczną, gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

  • 35.11.Z Wytwarzanie energii elektrycznej
  • 35.12.Z Przesyłanie energii elektrycznej
  • 35.13.Z Dystrybucja energii elektrycznej
  • 35.14.Z Handel energią elektryczną

Budownictwo

  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów
  • 66.19.Z Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca NARMET PLUS Rafał Ostaszewski - oferty archiwalne

  • Izolator

    • Narew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wykończenie półproduktu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego
      • Inne wymagania: poziom wykształcenia min. zasadnicze zawodowe, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, min. rok doświadczenia w zaginaniu elementów na zaginarce mechanicznej, zdolności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenia akordowy, prowizyjny
      • System wynagrodzenia: Akordowy

Pracodawcy w Narwi