Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Miasteczku praca

Nowe Miasteczko
Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Miasteczku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Miasteczku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Miasteczku

Mapa Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Miasteczku

Siedziba główna

Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Miasteczku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Miasteczku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Gdańsk
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Miasteczku - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspomagający

    • Nowe Miasteczko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-4 046 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obowiązki wynikajace z karty nauczyciela art 6 Nauczyciel obowiązany jest:
      1) rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym mu stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami szkoły: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć organizowanych przez szkołę;
      2) wspierać każdego ucznia w jego rozwoju;
      3) dążyć do pełni własnego rozwoju osobowego;
      3a) doskonalić się zawodowo, zgodnie z potrzebami szkoły;
      4) kształcić i wychowywać młodzież w umiłowaniu Ojczyzny, w poszanowaniu Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, w atmosferze wolności sumienia i szacunku dla każdego człowieka;
      5) dbać o kształtowanie u uczniów postaw moralnych i obywatelskich zgodnie z ideą demokracji, pokoju i przyjaźni między ludźmi różnych narodów, ras i światopoglądów. i kodeksy pracy art 100, 211

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym posiadający kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej (pedagogika, rewalidacja, oligofrenopedagogika, pedagogika terapeutyczna, resocjalizacja). Praca z uczniem niepełnosprawnym, niedostosowanym społecznie oraz zagrożonym niedostosowaniem społecznym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 046 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od awansu zawodowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Miasteczku