Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa w Czaplinku praca

Czaplinek

Jesteśmy Szkołą Podstawową im. Kazimierza Górskiego w Czaplinku – miejscem, gdzie edukacja i rozwój młodych umysłów stoją na pierwszym miejscu. Nasza historia zaczęła nabierać kolorów 18 maja 2013 roku, kiedy to zaszczycono nas imieniem jednego z największych polskich trenerów, Kazimierza Górskiego. To wydarzenie na zawsze wpisało się w annały naszej szkoły i jest źródłem nieustannej inspiracji dla naszej społeczności.

Edukujemy 115 uczniów, którzy każdego dnia przekraczają progi naszej placówki, by zdobywać wiedzę i rozwijać swoje pasje. Nasz zespół to 19 wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją przekazują wiedzę i wspierają rozwój każdego dziecka. Dodatkowo, nasza szkoła zatrudnia 4 osoby personelu administracyjnego i obsługi, które dbają o to, by wszystko funkcjonowało jak w zegarku.

Nasza oferta edukacyjna obejmuje kompleksowe nauczanie na poziomie podstawowym, w tym również naukę języka angielskiego, co otwiera przed naszymi uczniami drzwi do międzynarodowej przyszłości. Jesteśmy dumni z naszej bazy lokalowej – dysponujemy 7 salami lekcyjnymi, nowoczesną salą komputerową, przytulną świetlicą, dobrze zaopatrzoną biblioteką oraz zastępczą salą gimnastyczną. Nie zapominamy również o znaczeniu aktywności fizycznej – nasze boiska przyszkolne są miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje sportowe talenty.

Jako szkoła, jesteśmy integralną częścią miasta i gminy Czaplinek, a nasze działania edukacyjne i wychowawcze są ściśle związane z lokalną społecznością. Organem prowadzącym naszą placówkę jest Gmina Góra Kalwaria, natomiast nadzór pedagogiczny sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty, co gwarantuje wysoki standard kształcenia.

Wierzymy, że nasza konkurencyjna przewaga leży w jakości naszej edukacji i wyjątkowej atmosferze, którą tworzymy. Jesteśmy przekonani, że każde dziecko zasługuje na najlepszy start w życiu, a nasza szkoła jest miejscem, gdzie ten start staje się rzeczywistością. Zapraszamy do poznania naszej historii, wartości i osiągnięć – razem tworzymy przyszłość.

Szkoła Podstawowa w Czaplinku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Szkoła Podstawowa w Czaplinku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa w Czaplinku

Mapa Szkoła Podstawowa w Czaplinku

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa w Czaplinku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła Podstawowa w Czaplinku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Złocieniec
  2. Olawa
  3. Szczecin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła Podstawowa w Czaplinku - oferty archiwalne

  • Nauczyciel świetlicy szkolnej

    • Czaplinek
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Opieka z dziećmi przebywającymi w świetlicy szkolnej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: opiekuńczo-wychowawcza
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: praca w szkole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Czaplinku