Czy to Twoja firma?

Daniel Grzegorczyk DACAR praca

Kobylnica

Od naszego skromnego początku w 2001 roku, Daniel Grzegorczyk DACAR nieustannie rozwija się, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów w dynamicznie zmieniającym się świecie motoryzacji. Zaczynaliśmy jako specjaliści od handlu oryginalnymi częściami używanymi marek Volkswagen i Audi, co pozwoliło nam zbudować solidne doświadczenie i zrozumienie potrzeb rynku.

Dziś, z siedzibą w malowniczej Kobylnicy koło Słupska, jesteśmy dumni, że możemy oferować szeroką gamę akcesoriów samochodowych, które nie tylko podnoszą funkcjonalność i komfort jazdy, ale też odpowiadają na indywidualne potrzeby naszych klientów. Nasze haki holownicze, bagażniki, boxy, belki dachowe, łańcuchy oraz dywaniki są wyrazem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Misja, która nas prowadzi, to rozwijanie naszej marki na rynku europejskim i dążenie do perfekcji w każdym aspekcie naszej działalności. Jesteśmy przekonani, że sukces leży w szczegółach – od starannie wyselekcjonowanego asortymentu po profesjonalny montaż haków holowniczych wraz z instalacjami elektrycznymi, który wykonujemy z pasją i precyzją.

Współpraca ze światowymi liderami w branży pozwala nam tworzyć ofertę, która jest nie tylko konkurencyjna na rynku polskim, ale również ceniona przez klientów w całej Europie. Rozumiemy, że zaufanie, jakim nas obdarzacie, to wynik ciągłego poszukiwania najlepszych rozwiązań i nieustannego doskonalenia naszych usług.

W Daniel Grzegorczyk DACAR każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie stanowi o naszym sukcesie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się z wyboru naszych produktów i usług. Razem możemy więcej – twórzmy bezpieczną i komfortową przyszłość na drogach.

Daniel Grzegorczyk DACAR najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Daniel Grzegorczyk DACAR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Daniel Grzegorczyk DACAR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Daniel Grzegorczyk DACAR

Siedziba główna

Daniel Grzegorczyk DACAR poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Daniel Grzegorczyk DACAR - oferty archiwalne

  • Księgowa

    Daniel Grzegorczyk DACAR
    • Kobylnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sporządzanie sprawozdań finansowych, opracowanie planu kont zgodnie z prawem podatkowym, odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie ewidencji księgowych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi, nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, nadzór nad działem księgowości, rozliczanie VAT OSS, sporządzanie umów o pracę, oświadczeń o ich rozwiązaniu, wypełnienie świadectw pracy, obliczanie wymiaru urlopu, obliczanie wynagrodzeń, prowadzenie ewidencji czasu pracy, prowadzenie akt osobowych, we współpracy z osobą księgującą oraz wsparciem doradcy podatkowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: kadry i płace, kierowanie działem księgowości, księgowanie przychodów i rozchodów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 383,43 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Samodzielna księgowa

    • Słupsk

      sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów, odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym, odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości (we współpracy z osobą wprowadzającą), kadry i płace; System czasu pracy: do ustalenia; Wymiar czasu pracy: godziny oraz wymiar czasu pracy do ustalenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: księgowy samodzielny, kadry i płace
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 256,69 PLN
  • Główna księgowa

    • Kobylnica
    • część etatu

      GŁÓWNY KSIĘGOWY DO PROWADZENIA PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI ORAZ KADR I PŁAC W SPÓŁCE

      Wymagania

      • Uprawnienia: Doradca podatkowy, Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, księgowy samodzielny, kierowanie działem księgowości, kadry i płace

      Oferujemy

Pracodawcy w Kobylnicy