Czy to Twoja firma?

Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko praca

Świdnica
Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja księgowość / ekonomia

Oferty pracy Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko - oferty archiwalne

  • Pracownik porządkowy - 458

    Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko
    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie klatek schodowych, sprzątanie powierzchni niezabudowanych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: chęć do pracy, dyspozycyjność, mile widziana praktyka, doświadczenie w wykonywaniu w/w czynności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 8 godziny dziennie, stawka miesięczna lub godzinowa - 19,70zł/h
  • Pracownik do spraw księgowo-administracyjnych - 435

    • Świdnica
    • pełny etat

      wystawianie faktur VAT, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, wysyłanie plików JPK, rozliczenia ZUS, księgowanie wyciągów bankowych, windykacja należności, kontakt z klientami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, wyższe, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość programu Comarch - Optima lub podobnego, znajomość przepisów podatkowych PIT, VAT, dokładnośc i skrupulatność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świdnicy