Czy to Twoja firma?

Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany Szpak praca

Wołczyn

Od ponad dekady Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany "Szpak" z Wołczyna jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w branży usług remontowo-budowlanych. Nasza firma, założona w 2012 roku, z pasją oddaje się każdemu projektowi, zapewniając kompleksowe usługi z zakresu instalacji gazowych, ogrzewania gazowego i elektrycznego. Rozumiemy, jak ważne jest ciepło i bezpieczeństwo w każdym domu, dlatego nasze doradztwo i wykonanie instalacji elektrycznych stoi na najwyższym poziomie.

Nie ograniczamy się jednak tylko do instalacji. W naszej ofercie znajdą Państwo również dzierżawę niezbędnych urządzeń budowlanych i wynajem rusztowań, co pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Ponadto, rozumiemy potrzeby rynku i oferujemy przewóz towarów na terenie kraju, co jest potwierdzeniem naszej wszechstronności i elastyczności.

W Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany "Szpak" stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasze usługi są zawsze dostosowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań, co pozwala nam na budowanie trwałych i satysfakcjonujących relacji z naszymi klientami. Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasze zaangażowanie i jakość pracy każdego dnia przekładają się na zadowolenie klientów, którzy chętnie do nas powracają i polecają nasze usługi innym.

Nasza historia i doświadczenie są gwarancją solidności, a każde zlecenie traktujemy jako okazję do potwierdzenia naszej reputacji jako zaufanego partnera w branży. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania, które pozwolą nam jeszcze bardziej rozwinąć nasze umiejętności i wiedzę. Zapraszamy do współpracy z Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany "Szpak" – tam, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do budowania.

Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter podzespołów

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Monter pojazdów samochodowych

    JELCZ Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    Dodana
  • Monter Urządzeń Elektronicznych

    • Niemcy
    • 10 800-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak

Siedziba główna

Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak - oferty archiwalne

  • Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

    Dariusz Szpak Zakład Remontowo Budowlany ,,Szpak
    • Wołczyn
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zgodnie ze stanowiskiem

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik fizyczny

    • Wołczyn

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Wołczynie