Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICY praca

Oleśnica

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą historię i to, co nas wyróżnia. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICY to nie tylko najstarsza szkoła w mieście, ale także miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza placówka jest jedną z najstarszych oświatowych instytucji w powiecie, co czyni nas świadkami wielu pokoleń uczniów, którzy przekroczyli nasze progi w poszukiwaniu wiedzy i inspiracji.

Nasza oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana. Stawiamy na rozwój każdego ucznia, oferując zajęcia sportowe, pomoc pedagogiczną, socjoterapeutyczną oraz logopedyczną. Wierzymy, że wszechstronne wsparcie jest kluczem do sukcesu naszych uczniów, zarówno w nauce, jak i w życiu codziennym.

Jesteśmy liderem na rynku edukacyjnym w Oleśnicy, a nasza pozycja wynika z wysokiego poziomu nauczania i innowacyjnego podejścia do edukacji. Wykorzystujemy technologie informacyjno-komunikacyjne (TIK), aby nasze zajęcia były jeszcze bardziej efektywne i atrakcyjne dla młodych umysłów.

Nasze zaangażowanie w jakość i innowacje zostało wielokrotnie docenione przez przyznane nam certyfikaty i tytuły, takie jak Szkoła z Klasą, Szkoła Myślenia, Szkoła Odkrywców Talentów, Szkoła Bezpiecznego Internetu, Cyfrowa Szkoła, czy Szkoła Promująca Ekorozwój. Są to dla nas nie tylko wyróżnienia, ale przede wszystkim potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku.

Nasza przewaga konkurencyjna to jednozmianowość, która zapewnia uczniom komfort nauki i lepszą organizację dnia. Posiadamy nowoczesne pracownie wyposażone w tablice multimedialne, laptopy dla każdego ucznia, a także multimedialną pracownię językową. Nasza sala gimnastyczna, boiska i bieżnia sportowa to gwarancja, że każdy uczeń znajdzie coś dla siebie w szerokiej ofercie zajęć pozalekcyjnych. Dodatkowo, dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych uczniów, oferując dostęp do psychologa, pedagoga, logopedy, gabinetu pielęgniarki i stomatologicznego.

W naszej szkole każdy dzień to nowa przygoda i okazja do odkrywania talentów. Zapraszamy do wspólnego pisania kolejnych rozdziałów naszej historii, gdzie każdy uczeń jest bohaterem swojej własnej edukacyjnej podróży.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICY

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICY

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICY - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICY
    • Oleśnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Realizacja programu nauczania

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Praca na dwie zmiany w godzianch pomiędzy 6:00-17:00 Wynagrodzenie według Karty Nauczyciela

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 2 800,00 zł brutto- według Karty Nauczyciela
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Oleśnicy