Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Budowlane PIN-BUD Ryszard Pinkiewicz praca

Janowiec

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni, że możemy tworzyć historię budownictwa w sercu Polski, w malowniczym Janowcu. Jako PIN-BUD, nasza podróż rozpoczęła się w 2002 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą pasję do budowania – nie tylko konstrukcji, ale i trwałych relacji z naszymi klientami.

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, realizacji obiektów użyteczności publicznej oraz w wyburzeniach i robotach ziemnych. Nasze usługi wzbogacamy o doradztwo techniczne, a także oferujemy materiały budowlane z własnej hurtowni. To właśnie kompleksowość naszej oferty, połączona z profesjonalizmem i terminowością, stanowi o naszym liderstwie na rynku lokalnym w powiecie puławskim oraz województwach lubelskim i mazowieckim.

Jesteśmy firmą, która stawia na jakość i innowacyjność. Nasz ogromny potencjał techniczny pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Zawsze dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem najwyższej jakości, co przekłada się na zadowolenie i zaufanie naszych klientów.

W PIN-BUD wierzymy, że terminowość to nie tylko obietnica, ale fundament solidnej współpracy. Dzięki temu zyskaliśmy reputację niezawodnego partnera w branży budowlanej. Nasza atrakcyjna cena w połączeniu z wysokim standardem wykonania to przepis na sukces, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Choć nasze główne działania skupiają się w województwie lubelskim, jesteśmy otwarci i gotowi do podejmowania nowych wyzwań również poza jego granicami, w szczególności w województwie mazowieckim. Nasza stabilność finansowa i własność krajowych osób fizycznych dają nam solidne podstawy do dalszego rozwoju i ekspansji.

W PIN-BUD każdy projekt traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o każdy detal. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm i chcą być częścią tworzenia trwałych wartości. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

Przedsiębiorstwo Budowlane PIN-BUD Ryszard Pinkiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja bankowość / finanse logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Budowlane PIN-BUD Ryszard Pinkiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Budowlane PIN-BUD Ryszard Pinkiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Budowlane PIN-BUD Ryszard Pinkiewicz

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Budowlane PIN-BUD Ryszard Pinkiewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Budowlane PIN-BUD Ryszard Pinkiewicz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poniatowa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Budowlane PIN-BUD Ryszard Pinkiewicz - oferty archiwalne

  • Murarz

    • Janowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      prace murarskie

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, chęci do ppracy,mile widziane doświadczenie zawodowe , jedna zmiana 7-15 kontakt tel: 604-423-997 Ryszard Pinkiewicz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną