Czy to Twoja firma?

Betoniarnia RECZYŃSCY Joanna Reczyńska praca

Dwikozy

Od ponad dekady Betoniarnia RECZYŃSCY Joanna Reczyńska jest dumna z dostarczania naszym klientom najwyższej jakości prefabrykatów betonowych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości Dwikozy, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy produkty, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

Nasze wyroby, w tym ogrodzenia, figurki, słupki do sadów, fontanny, grille, a także donice, rzeźby, słupy ogrodnicze, kolumny i płyty ażurowe, są wynikiem nieustannego dążenia do doskonałości. Każdy produkt jest świadectwem naszej unikalnej receptury zaprawy, którą nieustannie udoskonalamy, aby zapewnić niezrównaną trwałość i estetykę.

Od momentu naszego powstania w 2006 roku, zbudowaliśmy solidną reputację wśród klientów z całego kraju, którzy cenią sobie jakość i trwałość naszych betonowych dzieł. Jesteśmy dumni, że nasze produkty zdobią ogrody i przestrzenie publiczne, przynosząc radość i zadowolenie użytkownikom.

Nasze zaangażowanie w jakość jest nie tylko obietnicą, ale fundamentem naszej działalności. To właśnie nasza sprawdzona receptura zaprawy stanowi naszą przewagę konkurencyjną i jest gwarancją, że każdy produkt opuszczający naszą betoniarnię jest najlepszy w swojej klasie.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Betoniarni Reczyńscy Joanna Reczyńska. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem Państwa marzeń i aspiracji.

Betoniarnia RECZYŃSCY Joanna Reczyńska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja produkcja / przemysł

Oferty pracy Betoniarnia RECZYŃSCY Joanna Reczyńska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Betoniarnia RECZYŃSCY Joanna Reczyńska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Betoniarnia RECZYŃSCY Joanna Reczyńska

Siedziba główna w Dwikozach

Betoniarnia RECZYŃSCY Joanna Reczyńska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Betoniarnia RECZYŃSCY Joanna Reczyńska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Busko-Zdrój
  4. Zolynia

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Betoniarnia RECZYŃSCY Joanna Reczyńska - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Dwikozy
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca przy produkcji ogrodzeń betonowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

    • Dwikozy

      Oferujemy

  • Betoniarz

    • Dwikozy
    • 4 000 zł / mies.

      Przygotowanie betonu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Dwikozach