Czy to Twoja firma?

LESZEK GANDERA LECH-BUD praca

Koźliny

Od ponad trzech dekad, LESZEK GANDERA LECH-BUD jest synonimem solidności i profesjonalizmu w branży budowlanej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1993 roku, w malowniczej miejscowości Koźliny, położonej w sercu województwa pomorskiego. Od tamtej pory, nieustannie rozwijamy naszą pasję do tworzenia przestrzeni, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Specjalizujemy się w kompleksowym wznoszeniu obiektów mieszkalnych, niemieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Nasze podejście do każdego projektu jest holistyczne – od pierwszego szkicu, poprzez proces budowlany, aż po finalne wykończenia pod klucz. Wszystko to, aby nasi klienci mogli cieszyć się przestrzenią bez konieczności angażowania się w skomplikowane procesy budowlane.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. To nie tylko puste słowa – to nasza codzienna praktyka, którą doskonalimy z każdym kolejnym projektem. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na jakość i trwałość naszych realizacji.

W LESZEK GANDERA LECH-BUD rozumiemy, że budowa to coś więcej niż tylko wznoszenie ścian. To tworzenie przestrzeni, w której życie naszych klientów nabiera nowych barw. To odpowiedzialność, której jesteśmy w pełni świadomi i której staramy się sprostać za każdym razem, kiedy podejmujemy się nowego wyzwania.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie niezawodność, terminowość i jakość. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – miejsce, które będzie służyć przez wiele lat, będąc źródłem dumy i zadowolenia. LESZEK GANDERA LECH-BUD to nie tylko firma budowlana, to partner w realizacji Twoich marzeń o idealnej przestrzeni.

LESZEK GANDERA LECH-BUD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna motoryzacja magazyn

Oferty pracy LESZEK GANDERA LECH-BUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LESZEK GANDERA LECH-BUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LESZEK GANDERA LECH-BUD

Siedziba główna w Tczewie

Oddział w Koźlinach

LESZEK GANDERA LECH-BUD poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
LESZEK GANDERA LECH-BUD
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca LESZEK GANDERA LECH-BUD - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany

    • Koźliny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -Prace budowlane na terenie woj. pomorskiego,
      -Wynagrodzenie do uzgodnienia z Pracodawcą,
      -Kontakt tel. 609-888-310,
      -Kontakt e-mail: biuro@lech-bud.com.pl
      -Pracodawca zapewnia dojazd do pracy na terenie woj.pomorskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 21 - 25 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik ds. wykończeń

    • Koźliny

      -Prace wykończeniowe w budownictwie,
      -Wynagrodzenie do uzgodnienia z Pracodawcą

      Wymagania

      • Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      Oferujemy

  • Zaopatrzeniowiec

    • Koźliny

      -Zaopatrywanie firmy w materiały, wyposażenie itp.,
      -Praca jednozmianowa (do ustalenia z pracodawcą),
      -Kontakt telefoniczny 609-888-310.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną