Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w LUBINIE praca

Lubin

Witaj! Jesteśmy Szkołą Podstawową nr 10 im. gen. Władysława Sikorskiego, zlokalizowaną w sercu Lubina, w malowniczym województwie dolnośląskim. Jako placówka edukacyjna, naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości edukacji i wszechstronnego rozwoju naszych uczniów.

Choć nie możemy podać Ci teraz naszej pełnej historii, chcemy, abyś wiedział, że każdego dnia piszemy ją na nowo, tworząc przestrzeń, w której młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasje, zdobywać wiedzę i kształtować swoją przyszłość. Nasza oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana, choć szczegółów tutaj nie znajdziesz, zapewniamy, że jesteśmy przygotowani, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom zarówno uczniów, jak i ich rodziców.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza pozycja na rynku edukacyjnym jest wynikiem zaangażowania i ciężkiej pracy całego zespołu pedagogicznego oraz administracyjnego. Każdego dnia staramy się być dla naszych uczniów wsparciem i inspiracją, a nasze działania opieramy na wartościach, które uważamy za fundamentalne w edukacji – szacunku, otwartości i dążeniu do ciągłego rozwoju.

Jeśli jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej o naszej szkole, naszej misji i wartościach, które przyświecają naszej codziennej pracy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych dzieci.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w LUBINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w LUBINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w LUBINIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w LUBINIE

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w LUBINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w LUBINIE - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w LUBINIE
    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w komunikacji między nauczycielami a uczniami z Ukrainy w sprawach szkolnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykszt. średnie lub wyższe, znajomość j. polskiego i j. ukraińskiego w mowie i piśmie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel języka polskiego

    • Lubin
    • umowa na zastępstwo
    • 3 273 zł / mies.

      nauczanie języka polskiego w szkole podstawowej w wymiarze 20/18 etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: filologia polska
      • Inne wymagania: wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe (w tym licencjat) oraz przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 273,39 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zgodne z KN

Pracodawcy w Lubinie