Czy to Twoja firma?

Przedszkole Nr 80 praca

Gdańsk

Od ponad dwóch dekad Przedszkole Samorządowe nr 80 w Białymstoku jest miejscem, gdzie dzieciństwo rozkwita w otoczeniu wiedzy, zabawy i wartości. Nasza placówka, zlokalizowana w malowniczej Leśnej Dolinie przy ul. Armii Krajowej, jest oazą rozwoju dla najmłodszych, gdzie każdy dzień jest przygodą, a nauka - pasjonującą podróżą.

Od momentu naszego powstania w 2000 roku, konsekwentnie budujemy przestrzeń, w której dzieci mogą bezpiecznie eksplorować świat i rozwijać swoje umiejętności. Nasze przestrzenne i kolorowe sale, wypełnione są śmiechem i ciekawością, a bogata baza dydaktyczna oraz nowoczesne sprzęty audiowizualne są świadectwem naszego zaangażowania w innowacyjne metody nauczania.

W Przedszkolu nr 80 każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a nasze programy edukacyjne i adaptacyjne są dostosowane do jego unikalnych potrzeb. Zajęcia dodatkowe, takie jak religia, logopedia, język angielski, rytmika, czy gimnastyka korekcyjna, są integralną częścią naszej oferty, zapewniając wszechstronny rozwój naszych podopiecznych.

Jesteśmy dumni z naszego pięknego ogrodu i nowoczesnego placu zabaw, który stanowi bezpieczne i inspirujące środowisko do zabaw na świeżym powietrzu. Bliskość terenów leśnych pozwala nam na organizację zajęć w otoczeniu natury, co jest nie tylko formą relaksu, ale także edukacji ekologicznej.

Współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną umożliwia nam oferowanie profesjonalnej opieki psychologa, pedagoga, logopedy i stomatologa. Dzięki temu mamy pewność, że każde dziecko otrzyma wsparcie, którego potrzebuje, by rozwijać się w zdrowej i harmonijnej atmosferze.

Realizacja programu „Planeta dzieci - prawda, dobro, piękno w świecie wartości” to nasz sposób na wprowadzenie dzieci w świat uniwersalnych wartości, które są fundamentem dla ich przyszłości. Wierzymy, że wychowanie w duchu prawdy, dobra i piękna to najlepszy start w życie.

W Przedszkolu nr 80 każdy dzień to nowe możliwości. Zapraszamy do wspólnego odkrywania świata, gdzie nauka jest przyjemnością, a zabawa - pierwszym krokiem do wielkich odkryć.

Przedszkole Nr 80 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Przedszkole Nr 80

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Nr 80

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Terapeuta Środowiskowy

    Centrum Medyczne Damiana
    • Pomorskie
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Przedszkole Nr 80

Przedszkole nr 80 "Przyjaciele Kici Koci"

Przedszkole Nr 80 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Przedszkole Nr 80
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Gdańsk
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Przedszkole Nr 80 - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Gdańsk
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie terapii psychologicznej, wspieranie nauczycieli w procesie wychowania dzieci. Praca od poniedziałku do piątku w zakresie godzin 8-16 (8 godzin w tygodniu).

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe-psychologia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 500 do 1 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Woźna odziałowa

    • 2 000 zł / mies.
    • Gdańsk

      Sprzątanie sal zajęć i pomieszczeń wspólnych. Wspieranie nauczyciela w pracy z dziećmi. Wydawanie posiłków i porządkowanie po posiłkach. Praca od poniedziałku do piątku. Zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy w zakresie godzin 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wymagana dobra organizacja czasu pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje świadczenia socjalne.

Pracodawcy w Gdańsku