Czy to Twoja firma?

Kar-Pol Firma Ogólnobudowlana Karol Szucki praca

Rajkowy

Jesteśmy Kar-Pol Firma Ogólnobudowlana Karol Szucki, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie budownictwa. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Rajkowie, w sercu województwa pomorskiego, gdzie z pasją tworzymy przestrzenie zarówno do życia, jak i pracy.

Specjalizujemy się w usługach budowlanych, które obejmują zarówno konstrukcję, jak i budowę obiektów mieszkalnych i niemieszkalnych. Nasze działania charakteryzuje przede wszystkim doskonała jakość, którą zapewniamy na każdym etapie realizacji projektów budowlanych i wykończeniowych. Rozumiemy, że budowa to nie tylko proces techniczny, ale także realizacja marzeń naszych klientów o własnym domu czy idealnie dopasowanej przestrzeni biznesowej.

W Kar-Pol Firma Ogólnobudowlana stawiamy na solidność wykonania i dbałość o szczegóły, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i materiałów najwyższej jakości. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam na efektywne zarządzanie projektami, co przekłada się na terminowość i zadowolenie naszych klientów.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Budujemy nie tylko konstrukcje, ale także trwałe relacje z naszymi klientami, oparte na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu ich potrzeb.

Zapraszamy do współpracy z Kar-Pol Firma Ogólnobudowlana Karol Szucki – razem zbudujemy coś wyjątkowego.

Kar-Pol Firma Ogólnobudowlana Karol Szucki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Kar-Pol Firma Ogólnobudowlana Karol Szucki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kar-Pol Firma Ogólnobudowlana Karol Szucki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kar-Pol Firma Ogólnobudowlana Karol Szucki

Siedziba główna

Kar-Pol Firma Ogólnobudowlana Karol Szucki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kar-Pol Firma Ogólnobudowlana Karol Szucki - oferty archiwalne

  • Cieśla

    Kar-Pol Firma Ogólnobudowlana Karol Szucki
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -Wykonywanie robót ciesielskich,
      -Praca na terenie Trójmiasta,
      -Pracodawca zapewnia dowóz z Tczewa lub Strogardu Gdańskiego do miejsca pracy,
      -Wynagrodzenie od 18 zł netto za godzinę - do uzgodnienia z Pracodawcą,
      -Kontakt telefoniczny 531-255-575

      Wymagania

      • Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 1)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25,7 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Rajkowach