Czy to Twoja firma?

FINKOWIAT - PRODUKCJA KONTENERÓW Katarzyna Finkowiat - Szymczak praca

Suchań

Jesteśmy "Finkowiat - Produkcja Kontenerów Katarzyna Finkowiat-Szymczak", twoim zaufanym producentem kontenerów. Nasza podróż rozpoczęła się w 2019 roku w malowniczym Suchaniu, położonym w sercu województwa zachodniopomorskiego. Od samego początku naszym celem było dostarczanie produktów, które spełniają wysokie standardy branży metalowej, a nasza specjalizacja w produkcji kontenerów pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy cenią sobie solidność i funkcjonalność. Kontenery, które tworzymy, znajdują zastosowanie w różnorodnych sektorach, od budownictwa po logistykę. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty wspierają efektywność i organizację pracy naszych klientów.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, chcemy, abyś wiedział, że jakość i zadowolenie klienta to dla nas priorytet. Każdy kontener, który opuszcza naszą fabrykę, jest wynikiem zaangażowania i dbałości o detale. Wierzymy, że nasze produkty mówią same za siebie i są najlepszą wizytówką naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów "Finkowiat - Produkcja Kontenerów Katarzyna Finkowiat-Szymczak". Razem możemy tworzyć przestrzenie, które będą służyć przez lata.

FINKOWIAT - PRODUKCJA KONTENERÓW Katarzyna Finkowiat - Szymczak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Suchań
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy FINKOWIAT - PRODUKCJA KONTENERÓW Katarzyna Finkowiat - Szymczak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FINKOWIAT - PRODUKCJA KONTENERÓW Katarzyna Finkowiat - Szymczak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FINKOWIAT - PRODUKCJA KONTENERÓW Katarzyna Finkowiat - Szymczak

Siedziba główna w Suchaniu

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
FINKOWIAT - PRODUKCJA KONTENERÓW Katarzyna Finkowiat - Szymczak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca FINKOWIAT - PRODUKCJA KONTENERÓW Katarzyna Finkowiat - Szymczak - oferty archiwalne

  • Spawacz

    • Suchań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Spawanie pojemników metalowych oraz ich podzespołów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG
      • Inne wymagania: Wymagane aktualne dokumenty potwierdzające uprawnienia do wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ZŁ BRUTTO
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową