Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dygowie praca

Dygowo

W sercu Dygowa, przy ulicy Kolejowej 10, znajduje się miejsce, gdzie edukacja i rozwój idą w parze z nowoczesnością i tradycją – jesteśmy Szkołą Podstawową im. Adama Mickiewicza. Nasza misja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także kształtowanie umiejętności samodzielnego myślenia i twórczego działania. Dążymy do tego, by nasi uczniowie stawali się samodzielni, gotowi do samokształcenia i zdrowego współzawodnictwa.

Oferujemy bogaty program nauczania, który spełnia wszystkie standardy edukacyjne, a jednocześnie jesteśmy otwarci na innowacje. Nasze zajęcia pozalekcyjne i konkursy są tak zaprojektowane, by rozwijać pasje i talenty każdego dziecka. Z dumą patrzymy na naszych uczniów, którzy na kole informatycznym z zapałem uczą się obsługi programu Tinkercad i mają możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy, tworząc modele na drukarce 3D – to tylko jeden z przykładów, jak łączymy naukę z praktycznymi umiejętnościami.

Jesteśmy wsparciem nie tylko dla naszych uczniów, ale i ich rodzin. Dostarczamy jasne regulaminy korzystania z posiłków czy przyjęcia do świetlicy, a także zapewniamy dostęp do specjalistów, takich jak pedagog czy psycholog szkolny. Rozumiemy, jak ważna jest współpraca z rodzicami w procesie edukacyjnym, dlatego kładziemy duży nacisk na komunikację i konsultacje.

Nasza szkoła to także miejsce, gdzie już najmłodsi mogą rozpocząć swoją edukacyjną przygodę, dzięki rekrutacji do oddziałów przedszkolnych oraz do klasy pierwszej. Dbamy o to, by pierwsze kroki w świecie nauki były radosne i pełne inspiracji.

W Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dygowie, każdy dzień to nowa strona do odkrycia w księdze wiedzy. Zapraszamy do wspólnego pisania tej historii.

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dygowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dygowie

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dygowie

Mapa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dygowie

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dygowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dygowie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dygowie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspomagający

    • Dygowo
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wynikający ze stanowiska nauczyciel wspomagający. Praca w godzinach 8-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Pedagogika specjalna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dygowie