Five o'clock

Czy to Twoja firma?

Five oclock praca

Lubin

Sieć sklepów z herbatą i kawą Five o'clock poszukuje pracowników do punktu sprzedaży w Katowicach
/Silesia City Center/
na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Opis stanowiska:
-profesjonalna obsługa klienta według właściwych standardów,
- aktywna sprzedaż specjalistycznych produktów w oparciu o zdobytą wiedzę,
-budowanie pozytywnego wizerunku marki,
-realizacja założonych planów sprzedażowych.

Od Kandydatów oczekujemy:
-chęci do zgłębiania wiedzy z zakresu herbat i kaw,
-motywacji i kreatywności, -znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym,
-zaangażowania w wykonywane obowiązki,
-umiejętności pracy w grupie,
-dyspozycyjności,
-łatwości nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:
-szkolenia dot. wiedzy o herbatach i kawach oraz technik sprzedaży,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-umowę o pracę/cały etat/,
-stabilność zatrudnienia,
-przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane i spełniające nasze warunki prosimy o przesłanie CV na adres:
Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Five o'clock najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) hr / kadry media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Five o'clock

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Five o'clock

Mapa Five o'clock

Siedziba główna

Oddział Lublin

Five o'clock poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Lubinie