Czy to Twoja firma?

EKO SYSTEM Leszek Felsztyński praca

Mostki

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym strażnikiem czystości i porządku w sercu województwa łódzkiego. Nasza historia rozpoczęła się w 1988 roku, kiedy to jako Zakład Zagospodarowania Odpadów w Mostkach, zaczęliśmy dbać o środowisko naturalne naszej społeczności. W 1993 roku, z chwilą przejęcia obowiązków po zlikwidowanym Przedsiębiorstwie Komunalnym, nasza misja nabrała nowego wymiaru. Jako firma „EKO SYSTEM” Leszek Felsztyński, zobowiązaliśmy się do równoważenia efektów środowiskowych z odpowiedzialnością ekonomiczną, działając na rzecz dobra publicznego.

Nasze działania koncentrują się na eksploatacji i utrzymaniu składowiska odpadów komunalnych, gdzie każdy etap pracy jest przeprowadzany z najwyższą dbałością o detale i zgodnie z najlepszą dostępną techniką BAT. To właśnie dzięki temu, możemy pochwalić się zintegrowanym pozwoleniem na prowadzenie miejskiego składowiska odpadów, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w ochronę środowiska.

Zawsze stawiamy na jakość i innowacyjność, ponieważ wiemy, że tylko dzięki temu możemy skutecznie odpowiadać na wyzwania współczesności. Jesteśmy przekonani, że nasze działania mają realny wpływ na jakość życia mieszkańców i przyszłych pokoleń. Z pasją podchodzimy do każdego zadania, pamiętając o naszej misji i odpowiedzialności, którą na nas spoczywa.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy tak jak my, pragną żyć w harmonii z naturą. Razem możemy więcej dla naszej planety.

EKO SYSTEM Leszek Felsztyński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy EKO SYSTEM Leszek Felsztyński

Praca alert - powiadomienia

Praca EKO SYSTEM Leszek Felsztyński

  • Robotnik gospodarczy

    EKO SYSTEM Leszek Felsztyński
    • Mostki
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Operator ładowarki

    • Mostki
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EKO SYSTEM Leszek Felsztyński

Siedziba główna

Oddział Zduńska Wola

EKO SYSTEM Leszek Felsztyński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Bydgoszcz
  4. Kielce
  5. Zdunska Wola

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca EKO SYSTEM Leszek Felsztyński - oferty archiwalne

  • Brygadzista sortowni

    • Mostki
    • Zakres obowiązków

      nadzór nad prawidłową pracą sortowni, kontrola przyjmowanych odpadów (kody), odpowiedzialność za wysoką ilość posegregowanych i wyselekcjonowanych odpadów do recyklingu, dobra organizacja pracy pracowników sortowni

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: - dobra organizacja pracy - odpowiedzialność, sumienność, dokładność - praca w godz.07.00- 15.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną