Czy to Twoja firma?

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich praca

Konstantynów Łódzki

W sercu śląskiego Zawiercia leży miejsce, które stanowi światło nadziei dla młodych dziewcząt poszukujących drugiej szansy – to my, Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich. Jesteśmy placówką wychowawczą, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do misji resocjalizacji i edukacji.

Nasza historia jest zapisem ciągłego dążenia do poprawy przyszłości naszych wychowanek. Choć nie dysponujemy pełnymi kronikami naszych początków, każdy dzień w naszym zakładzie tworzy nowy rozdział w życiu dziewcząt, które tutaj przebywają. Obecnie opiekujemy się 28 młodymi osobami, którym staramy się zapewnić nie tylko schronienie, ale przede wszystkim szansę na lepsze jutro.

W naszej ofercie edukacyjnej znajduje się Szkoła Podstawowa nr 12 oraz Branżowa Szkoła I stopnia nr 5, gdzie dziewczęta mogą zdobyć praktyczne umiejętności zawodowe takie jak krawiectwo, fryzjerstwo, kucharstwo czy cukiernictwo. Wierzymy, że odpowiednie przygotowanie do zawodu jest kluczem do samodzielności i stabilizacji życiowej.

Nadzór pedagogiczny nad naszą działalnością sprawują osoby upoważnione przez Ministra Sprawiedliwości oraz naszego dyrektora. To oni dbają o to, aby każda z naszych wychowanek otrzymała wsparcie dostosowane do jej indywidualnych potrzeb. Z kolei Śląski Kurator Oświaty czuwa nad przebiegiem kształcenia ogólnego, gwarantując wysoki standard edukacyjny.

Nasza placówka to nie tylko zakład poprawczy i schronisko. To przestrzeń, gdzie każda dziewczyna może poczuć się bezpiecznie, rozwijać swoje pasje i zdolności, a także pracować nad sobą w ramach rocznego planu pracy resocjalizacyjnej. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio zorganizowany internat może być miejscem transformacji i wzrostu.

Pod egidą Ministerstwa Sprawiedliwości, z pełną świadomością naszej roli w systemie penitencjarnym, nieustannie dążymy do tego, by nasze działania miały realny wpływ na przyszłość naszych podopiecznych. Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy wieloma certyfikatami, naszą największą wartością jest codzienna praca, którą wkładamy w życie każdej dziewczyny, która przekracza nasz próg.

Zapraszamy do poznania naszej historii, dołączenia do naszej społeczności i wsparcia naszej misji. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla tych, którzy najbardziej jej potrzebują.

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich

  • Kierownik gospodarczy

    Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich
    • Konstantynów Łódzki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich

Siedziba główna

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Wrocław
  4. Katowice
  5. Bydgoszcz
  6. Poznań
  7. Kraków
  8. Konstantynów Łódźki
  9. Bielsko-Biała
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich - oferty archiwalne

  • Konserwator

    • Zakres obowiązków

      konserwacja urządzeń i instalacji, drobne prace naprawcze, obsługa i naprawa urządzeń elektryczn., obsługa kotłowni zakładowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Konstantynowie Łódzkim