Czy to Twoja firma?

MDC sp. z o.o. praca

Włocławek

W samym sercu Włocławka, w dynamicznie rozwijającym się regionie kujawsko-pomorskim, nasza firma MDC MULTISYSTEM jest dumna z bycia pionierem w dziedzinie automatyki przemysłowej. Nasza pasja do innowacji i zrównoważonego rozwoju jest napędzana głębokim szacunkiem dla praw natury, co znajduje odzwierciedlenie w każdym aspekcie naszej działalności.

Nasze proekologiczne podejście do budownictwa magazynowego oraz odpowiedzialność za środowisko naturalne to nie tylko słowa – to wartości, które kształtują naszą codzienną pracę i relacje z klientami. Dzięki temu nasze rozwiązania nie tylko odpowiadają na potrzeby rynku, ale również przyczyniają się do ochrony naszej planety.

Specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych systemów automatyki, które obejmują szeroki zakres usług – od programowania PLC, przez optymalizację systemów energetycznych, aż po integrację i uruchomienia. Wszystko to wspierane jest przez naszą wiedzę i doświadczenie w administracji sieciami TCP/IP oraz tworzeniu dedykowanych algorytmów sterowania dla specjalistycznych maszyn.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania najwyższej klasy doradztwa technicznego, które jest wynikiem naszego nieustannego dążenia do doskonałości i innowacyjności. Nasze unikalne powierzchnie magazynowe są świadectwem tej ambicji i stanowią o naszym wyjątkowym charakterze na rynku.

W MDC MULTISYSTEM wierzymy, że nasza przewaga konkurencyjna leży w naszym proekologicznym podejściu i nieustannej odpowiedzialności za otaczające nas środowisko. To właśnie te wartości kierują nami każdego dnia, pozwalając na budowanie trwałych i wartościowych relacji z naszymi klientami oraz partnerami.

Zapraszamy do współpracy z nami – razem możemy tworzyć rozwiązania, które nie tylko przynoszą korzyści biznesowe, ale także przyczyniają się do lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

MDC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy MDC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MDC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Area Sales Manager Poland

    SMART-HR
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Manager ds. Dotacji

    SMART-HR
    • Bydgoszcz
    • praca zdalna
    Dodana
  • Kierownik linii produkcyjnej

    Duijndam Works Sp. z o.o.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    Dodana

Mapa MDC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

MDC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
MDC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Włocławek

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MDC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Menedżer produkcji r31/3675-1869/22

    • Włocławek
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zarządzanie produkcją odzieży w szwalni, ustalanie celów produkcyjnych oraz ich rozliczanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykszt. min. średnie, doświadczenie min. 3 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - zależności od kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Szwaczka r30/3674-1868/22

    • Włocławek

      szycie odzieży

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie 3 lata, umowa zlecenie w godz. 06.45-14.45

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - czasowe ze stawką godzinową

Pracodawcy w Włocławku