Czy to Twoja firma?

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o. praca

Bytom

Od pokoleń służymy mieszkańcom Bytomia, dostarczając im życiodajną wodę, dbając o czystość środowiska i wspierając dynamiczny rozwój naszego miasta. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. to nie tylko nazwa, to nasza historia i przyszłość, której początki sięgają aż XVII wieku. Nasza współczesna odsłona zrodziła się z pasji i potrzeby zapewnienia najlepszej jakości usług komunalnych – jesteśmy z Wami od 1992 roku.

Nasza działalność to nie tylko pobór i uzdatnianie wody, ale również odbiór ścieków, zarządzanie odpadami i ich przetwarzanie. W każdej kropli wody i każdym ziarnie ziemi, której dotykamy, kryje się nasze zaangażowanie i troska o dobro mieszkańców. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do utrzymania czystości i porządku w naszym mieście, jednocześnie dbając o naturalne środowisko.

Jako firma w pełni należąca do Gminy Bytom, czujemy się integralną częścią lokalnej społeczności. To zobowiązuje nas do nieustannego doskonalenia naszych usług i bycia wiarygodnym partnerem dla każdego mieszkańca. Nasza misja to nie tylko słowa – to działania, które każdego dnia potwierdzają nasze zaangażowanie w służbę dla Was, naszych sąsiadów.

Choć nie możemy pochwalić się danymi dotyczącymi naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasze dziedzictwo i ciągła praca nad poprawą jakości życia w Bytomiu stanowią naszą niepisana przewagę. Nie potrzebujemy międzynarodowej obecności, by wiedzieć, że nasza praca ma znaczenie tutaj – w sercu naszego miasta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami, które są zawsze dostosowane do potrzeb mieszkańców i dostępne w naszym cenniku dodatkowym. Wierzymy, że profesjonalizm i rzetelność, które sugeruje nasza historia i codzienne działania, są wartościami, które prowadzą nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia.

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. to więcej niż usługi komunalne. To nasza wspólna historia i przyszłość, której jesteśmy nie tylko częścią, ale i strażnikami. Razem dbajmy o Bytom – nasz wspólny dom.

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa praca fizyczna

Oferty pracy Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o.

Siedziba główna

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Katowice
  3. Kraków
  4. Bydgoszcz
  5. Bytom
  6. Kędzierzyn-Koźle
  7. Pruszków
  8. Tarnówskie Góry
  9. Zabrze
  10. Żory

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Inspektor w dziale biura zarządu

    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      organizowanie pracy sekretariatu, prowadzenie spraw związanych z obsługą kancelaryjną sekretariatu, prowadzenie spraw związanych z obsługą techniczną i organizacją narad, prowadzenie ewidencji pism działowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wymagania: wykształcenie min. średnie lub wyższe, min. 2-letnie doświadczenie zawodowe, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, obsługa komputera (Word, Excel)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa o pracę na zastępstwo
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk w dziale oczyszczalni ścieków

    • Bytom

      zabezpieczenie w energię elektryczną, eksploatacja, konserwacja i naprawa wszelkich urządzeń elektroenergetycznych, a w szczególności urządzeń elektroenergetycznych wchodzących w układ procesu oczyszczania ścieków, wydobywania, uzdatniania i dostarczania wody, eksploatacja stacji elektrycznych, kotłowni i elektrociepłowni, stacji oczyszczalni ścieków, zbiorników przepompowni ścieków zlokalizowanych na terenie Bytomia, prowadzenie gospodarki urządzeń i maszyn elektroenergetycznych w zakresie elektrycznym, eksploatacja urządzeń oświetlenia elektrycznego, urządzeń telekomunikacyjnycg i instalacji słaboprądowych, usuwanie zdarzeń awaryjnych, usuwabie drobnych usterek na terenie obsługiwanych obiektów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe lub średnie kierunkowe - elektryk, elektromonter, elektromechanik, elektronik, min. roczne doświadczenie zawodowe, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, uprawnienia G1, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00

Pracodawcy w Bytomiu