Czy to Twoja firma?

STOWARZYSZENIE EDUKATOR W ŁOMŻY SZKOŁA PDSTAWOWA W CHOSZCZEWIE praca

Choszczewo

W sercu Choszczewa, wśród malowniczych krajobrazów Polski, od ponad wieku kształcimy młode umysły, wprowadzając je w świat wiedzy i wartości. Jesteśmy Szkołą Podstawową w Choszczewie, prowadzoną przez Stowarzyszenie Edukator w Łomży, instytucją z bogatą historią, która sięga roku 1907. Nasza placówka to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każde dziecko jest traktowane indywidualnie.

Z dumą patrzymy wstecz na nasze osiągnięcia, zwłaszcza na rok szkolny 2013/2014, kiedy to nasi uczniowie osiągnęli najwyższe wyniki ze sprawdzianów klas VI w Sorkwity. To potwierdzenie jakości naszej pracy i zaangażowania w rozwój edukacyjny naszych 70 uczniów.

W naszej ofercie edukacyjnej znajduje się szeroki wachlarz bezpłatnych zajęć dodatkowych. Rozwijamy pasje i talenty naszych uczniów poprzez lekcje robotyki, zajęcia taneczne, matematyczne, sportowe, plastyczne oraz teatralne. Wierzymy, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również budowanie charakteru i umiejętności społecznych.

Jesteśmy aktywną częścią naszej lokalnej społeczności, co przejawia się w organizacji festynów, przedstawień teatralnych, tanecznych oraz wystaw prac twórczości dziecięcej. Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale i centrum kultury i integracji.

Naszą dumą jest dziecięcy zespół ludowy "Zajączek", który jest wyrazem naszego związku z kulturą i tradycją. Ponadto, realizujemy projekt "Bliscy znajomi - Poznajemy krzewy i drzewa", który przybliża uczniom tajniki przyrody i ekologii.

W Szkoła Podstawowa w Choszczewie każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie edukacji, realizując zajęcia kompensacyjne i wyrównawcze. Nasz zespół pedagogiczny to wykwalifikowani nauczyciele, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy do wspólnego pisania kolejnych rozdziałów naszej historii, gdzie każdy uczeń może odkrywać, eksperymentować i rozwijać swoje pasje. Razem tworzymy przyszłość opartą na solidnych fundamentach wiedzy i wzajemnym szacunku.

STOWARZYSZENIE EDUKATOR W ŁOMŻY SZKOŁA PDSTAWOWA W CHOSZCZEWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy STOWARZYSZENIE EDUKATOR W ŁOMŻY SZKOŁA PDSTAWOWA W CHOSZCZEWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STOWARZYSZENIE EDUKATOR W ŁOMŻY SZKOŁA PDSTAWOWA W CHOSZCZEWIE

Mapa STOWARZYSZENIE EDUKATOR W ŁOMŻY SZKOŁA PDSTAWOWA W CHOSZCZEWIE

Siedziba główna

STOWARZYSZENIE EDUKATOR W ŁOMŻY SZKOŁA PDSTAWOWA W CHOSZCZEWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STOWARZYSZENIE EDUKATOR W ŁOMŻY SZKOŁA PDSTAWOWA W CHOSZCZEWIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel matematyki

    STOWARZYSZENIE EDUKATOR W ŁOMŻY SZKOŁA PDSTAWOWA W CHOSZCZEWIE
    • Choszczewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 450 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Według stanowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 450 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel języka niemieckiego

      według stanowiska

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Choszczewie