Czy to Twoja firma?

Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś praca

Łeba

Witajcie w naszym przytulnym zakątku w Łebie, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Od 1996 roku, Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne "Kubuś" z radością gości podróżników szukających komfortowego wypoczynku nad polskim morzem. Nasza historia zaczęła się ponad dwie dekady temu, kiedy to postanowiliśmy otworzyć drzwi naszego domu dla gości z różnych stron świata, oferując im nie tylko dach nad głową, ale i ciepłą, rodzinną atmosferę.

Specjalizujemy się w dostarczaniu usług hotelarskich, które łączą w sobie wysoką jakość z osobistym podejściem do każdego klienta. Pokoje Gościnne "Kubuś" to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od turystów pragnących odpocząć po intensywnym dniu odkrywania uroków Łeby, po podróżnych biznesowych szukających spokoju i wygody.

Nie tylko zapewniamy komfortowe zakwaterowanie, ale także dbamy o Wasze podniebienia, oferując smaczne i zawsze świeże posiłki. Nasza działalność gastronomiczna to pasja do tworzenia dań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Wierzymy, że dobre jedzenie to podstawa dobrego samopoczucia, dlatego przykładamy wielką wagę do jakości naszych potraw.

Rozumiemy, jak ważne jest, aby podczas podróży czuć się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego też, od pierwszych dni naszej działalności, kładziemy nacisk na przyjazną atmosferę i profesjonalną obsługę. Nasze usługi hotelarskie to nie tylko noclegi – to doświadczenie, które sprawia, że nasi goście wracają do nas każdego roku.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy przez te lata, ale nie spoczywamy na laurach. Ciągle poszukujemy nowych sposobów na ulepszenie naszych usług, aby każdy pobyt w Pokojach Gościnnych "Kubuś" był niezapomniany. Zapraszamy do doświadczenia gościnności i komfortu, które są naszym znakiem rozpoznawczym. Do zobaczenia w Łebie!

Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport obsługa klienta / call center

Oferty pracy Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś
    • Nowa Wieś Lęborska
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      prace biurowe w księgowości na 3/4 etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie, umiejętność wystawiania faktur

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna

    • Łeba
    • pełny etat

      przygotowywanie potraw, dbanie o czystość kuchni i zaplecza

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: min. 6m-cy doświadczenia zawodowego, samodzielność pracy na stanowisku, umiejętność przygotowania potraw po zapoznaniu się z MENU restauracji, znajomość języka ukraińskiego ze względu na pracę w zespole ukraińskojęzycznym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Łebie