Czy to Twoja firma?

Thermoplast sp. z o.o. praca

Libiąż

Od ponad trzech dekad jesteśmy w Thermoplast pionierami w dziedzinie produkcji wyrobów plastikowych, a nasza historia zaczęła się w Libiążu w 1989 roku. Nasza firma, znana z innowacyjności i nieustannego dążenia do doskonałości, wyznacza standardy w branży profilów z tworzyw sztucznych. Z dumą patrzymy na nasze osiągnięcia, które obejmują ekspansję na ponad 34 rynki międzynarodowe, gdzie nasze produkty cieszą się uznaniem klientów.

Nasze zaangażowanie w jakość i innowacje jest widoczne na każdym kroku – od projektowania i budowy narzędzi do wytłaczania, przez realizację indywidualnych projektów profili technicznych, aż po produkcję profili meblowych i taśm ogrodzeniowych z PP. Wszystko to jest możliwe dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze specjalistów, własnym laboratorium i mieszalni, które pozwalają nam na dostosowanie się do specyficznych potrzeb naszych klientów.

Jakość jest dla nas kluczowa, dlatego z dumą podkreślamy, że nasze procesy produkcyjne są certyfikowane zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 14001. To gwarancja, że każdy produkt wychodzący z naszych linii produkcyjnych jest wyznacznikiem najwyższych standardów.

W Thermoplast wierzymy, że nasza siła tkwi w ludziach – to oni są sercem naszej firmy. Dlatego też nasze wartości, takie jak wytrwałość, rozwój, ciągłe doskonalenie, zaufanie i etyka, są fundamentem naszej codziennej pracy. To one kształtują naszą kulturę organizacyjną i pozwalają nam budować trwałe relacje zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi partnerami biznesowymi.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale z jeszcze większym entuzjazmem patrzymy w przyszłość. Dzięki naszemu doświadczeniu, innowacyjnym rozwiązaniom i zaangażowaniu w tworzenie wartości, Thermoplast pozostaje liderem w branży i zaufanym partnerem dla firm na całym świecie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się wyjątkowymi produktami i usługami, które oferuje Thermoplast.

Thermoplast Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Thermoplast Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Thermoplast Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Thermoplast Sp. z o.o.

Siedziba główna

Thermoplast Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Thermoplast Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Thermoplast Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Technolog

    • Libiąż
    • umowa o pracę tymczasową
    • pełny etat
      • czynny udział w realizacji projektów wdrożeniowych – od pomysłu do realizacji – w aspekcie opracowania technologii produkcji, w tym norm technologicznych z uwzględnieniem kosztu wytworzenia i efektywności procesu
      • udział w wyborze oraz testach nowych i alternatywnych materiałów i surowców
      • organizacja i monitorowanie badań, testów jakościowych i trwałościowych nowych produktów
      • optymalizacja i zwiększanie efektywności procesu produkcyjnego wytłaczania
      • komunikacja i współpraca z innymi działami uczestniczącymi w realizacji projektów rozwojowych, optymalizacyjnych i produkcyjnych

      Wymagania

      • wykształcenia wyższego technicznego z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, technologii chemicznej lub inżynierii materiałowej
      • pożądane 2-letnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym zajmującym się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych – zalecane praktyczne doświadczenie w czynnym wprowadzaniu nowych produktów do produkcji
      • bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office
      • znajomości koncepcji zarządzania Lean Management i narzędzi typu KIZEN, TPM, 5S
  • Dyrektor Sprzedaży

    • Libiąż
    • umowa o pracę
    • Firma Thermoplast Permanent Development S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko
      Dyrektor Sprzedaży miejsce pracy – siedziba firmy w Libiążu
      Podstawowe zadania na stanowisku:
      • tworzenie i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych firmy
      • pozyskiwanie nowych i utrzymywanie istniejących kontaktów biznesowych
      • ocena potrzeb klientów – wybór właściwych strategii działania
      • zwiększanie efektywności strategii sprzedażowych, poprzez zarządzanie ofertą handlową
      • zarządzanie pracą podległego zespołu sprzedażowego
      • analiza danych i otoczenia biznesowego, kreowanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedażową
      • współpraca z Zarządem i kierownikami liniowymi innych komórek organizacyjnych
      Od kandydatów oczekujemy:
      • wykształcenia wyższego kierunkowego – ekonomia, zarządzanie/marketing lub studia techniczne
      • co najmniej 2 letniego doświadczenia w strukturach sprzedażowych firmy produkcyjnej, na stanowisku menadżerskim, związanym z zarządzaniem zespołem - doświadczenie w pracy w firmie związanej z przetwórstwem tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
      • dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
      • zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych
      • zdolności przywódczych i analitycznych
      • inicjatywy i kreatywności
      Oferujemy:
      • atrakcyjny system wynagradzania składający się z pensji zasadniczej i premii uzależnionej od uzyskiwanych wyników
      • wyposażenie stanowiska pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
      • nowoczesną formę wdrażania pracowników do pracy
      • atrakcyjny pakiet socjalny - karty podarunkowe, ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników i członków rodziny, możliwość korzystania z zajęć sportowych futsal
      • dostęp do platformy do nauki języków obcych dla wszystkich pracowników i osób towarzyszących

Pracodawcy w Libiążu