Thermoplast Permanent Development S.A.

Czy to Twoja firma?

Thermoplast Permanent Development S.A. praca

Libiąż

Od ponad trzech dekad Thermoplast jest synonimem innowacji i jakości w branży tworzyw sztucznych. Nasza podróż rozpoczęła się w 1989 roku w malowniczym Libiążu, gdzie z polsko-szwajcarską precyzją i zaangażowaniem zaczęliśmy kształtować przyszłość przemysłu. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty znajdują zastosowanie w ponad 34 krajach na całym świecie, a eksport stanowi ponad 60% naszej sprzedaży, co świadczy o globalnym uznaniu naszej marki.

Nasza oferta to nie tylko profile z tworzyw sztucznych, ale przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zamówienia. Realizujemy projekty na miarę oczekiwań naszych klientów, od projektowania i budowy narzędzi, przez prototypowanie, aż po finalną ekstruzję profilu i dostawę "just in time". Nasze nowoczesne technologie, własna narzędziownia, mieszalnia i laboratorium są gwarancją najwyższej jakości i innowacyjności.

W Thermoplast wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie i rozwój. W 1993 roku otworzyliśmy Dział Budowy Narzędzi, a w 2004 roku uruchomiliśmy nową halę produkcyjną, co pozwoliło nam na zwiększenie naszych możliwości produkcyjnych. Z dumą patrzymy na nasze osiągnięcia, w tym wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą PN ISO 9001, co potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą firmę: wytrwałość, rozwój, ciągłe doskonalenie, zaufanie, etyka i orientacja na ludzi. To one kształtują nasze działania i relacje zarówno wewnątrz organizacji, jak i z naszymi klientami oraz partnerami.

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży, wysokiej klasy kadra specjalistów oraz certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 to nasze atuty, które wyróżniają nas na rynku i pozwalają na budowanie trwałych relacji z klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

W Thermoplast zawsze patrzymy w przyszłość, dążąc do bycia liderem w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu tworzyw sztucznych. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszej marce. Razem możemy tworzyć produkty, które nie tylko spełnią oczekiwania, ale również zainspirują kolejne pokolenia.

Thermoplast Permanent Development S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center praca fizyczna inżynieria / technologia / technika bhp / ochrona środowiska sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Thermoplast Permanent Development S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Thermoplast Permanent Development S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Thermoplast Permanent Development S.A.

Siedziba główna

Thermoplast Permanent Development S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Thermoplast Permanent Development S.A. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Zakupów

    • Libiąż
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • FIRMA THERMOPLAST PERMANENT DEVELOPMENT S.A. PRODUCENT PROFILI Z TWORZYW SZTUCZNYCH
      Poszukuje kandydatów na stanowisko - Specjalista ds. Zakupów

      Miejsce pracy – siedziba firmy w Libiążu

      Zakres obowiązków

      Do głównych obowiązków Specjalisty ds. Zakupów należy:

      • realizacja zadań zakupowych wynikających ze strategii zakupowej firmy
      • optymalizacja budżetu zakupowego
      • przygotowywanie zapytań i prowadzenie negocjacji z dostawcami
      • monitoring rynku, poszukiwanie alternatywnych dostawców

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki - logistyczne, ekonomiczne, techniczne
      • dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
      • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów, na stanowisku specjalisty ds. zakupów
      • bardzo dobrej znajomości MS Excel, pożądana znajomość oprogramowania typu ERP
      • praktycznej znajomości technik negocjacyjnych
      • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umową o pracę,
      • cele i wyzwania powiązane z atrakcyjnym systemem wynagradzania i premiowania,
      • bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
      • bonusy świąteczne.
  • Inżynier Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

    • Libiąż
    • Thermoplast Permanent Development S.A.

      FIRMA THERMOPLAST PERMANENT DEVELOPMENT S.A.
      PRODUCENT PROFILI Z TWORZYW SZTUCZNYCH

      Poszukuje kandydatów na stanowisko:
      Inż. Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

      miejsce pracy - Libiąż

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie:

      • Docelowo pełnić obowiązki zastępcy kierownika
      • Organizować pracę działu utrzymania ruchu
      • Nadzorować pracę i zarządzać podległym personelem
      • Pracować w środowisku MS Office 365 oraz MES

      Wymagania

      • Do rekrutacji zapraszamy osoby z wykształceniem kierunkowym na kierunku elektryka, na poziomie inżynierskim

      • Doświadczenie zawodowe w pracy w firmie produkcyjnej związanej z przetwórstwem
        tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
      • Od kandydatów oczekujemy uprawnień zawodowych grup G1, G2 i G3

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umową o pracę
      • Cele i wyzwania powiązane z atrakcyjnym systemem wynagradzania i premiowania
      • Możliwość zdobywania doświadczeń w innowacyjnej firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
      • Bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
      • Karty podarunkowe

Pracodawcy w Libiążu