Czy to Twoja firma?

Miejskie Centrum Medyczne sp. z o.o. praca

Libiąż

W sercu Małopolski, w urokliwym Libiążu, znajduje się nasze Miejskie Centrum Medyczne – miejsce, gdzie zdrowie i dobrostan naszych pacjentów są najważniejsze. Jesteśmy dumni, że możemy oferować kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie, obejmującą zarówno podstawową opiekę zdrowotną, jak i szeroki wachlarz specjalistycznych usług.

Nasza oferta to przede wszystkim leczenie w ramach medycyny rodzinnej, które stanowi fundament zdrowotnej opieki nad społecznością. Rozumiemy jednak, że potrzeby naszych pacjentów są różnorodne, dlatego zapewniamy dostęp do specjalistów z wielu dziedzin – od urologii, przez położnictwo i ginekologię, chirurgię ogólną, otorynolaryngologię, okulistykę, aż po alergologię, diabetologię, kardiologię, dermatologię, neurologię, rehabilitację medyczną, psychiatrię, stomatologię, reumatologię, ortopedię i traumatologię narządu ruchu, aż po endokrynologię.

Wierzymy, że profilaktyka jest kluczem do zdrowego życia, dlatego szczepienia są ważnym elementem naszej działalności. Zdajemy sobie sprawę z roli, jaką odgrywa zdrowie w miejscu pracy, więc oferujemy kompleksowe usługi w zakresie medycyny pracy, w tym badania kierowców i inne usługi związane z troską o zdrowie pracowników.

Nasze laboratoria są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, co pozwala nam na przeprowadzanie precyzyjnych badań diagnostycznych, które są podstawą skutecznego leczenia. Rentgenodiagnostyka, USG, endoskopia – to tylko niektóre z narzędzi, które pomagają nam w codziennej pracy. Rehabilitacja ambulatoryjna oraz medycyna sportowa to kolejne dziedziny, w których nasi pacjenci mogą liczyć na profesjonalną pomoc.

Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego aspektu opieki nad pacjentem. Nasze poradnie specjalistyczne, takie jak poradnia medycyny paliatywnej, medycyny sportowej, wad postawy, logopedyczna, psychologiczna, leczenia osteoporozy, chirurgii urazowo-ortopedycznej, endokrynologiczna, pracownie diagnostyki laboratoryjnej, diagnostyki obrazowej, endoskopii, fizjoterapii oraz zespół transportu sanitarnego, są przygotowane, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Choć nie możemy podzielić się z Wami naszą historią czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji na rynku, misji i wartości, które kształtują naszą codzienną pracę, to zapewniamy, że każdego dnia dążymy do doskonałości, aby nasi pacjenci czuli się bezpiecznie i byli traktowani z najwyższą troską. Nasze centrum to nie tylko placówka medyczna – to społeczność ludzi, dla których zdrowie jest pasją. Zapraszamy do Miejskiego Centrum Medycznego w Libiążu, gdzie profesjonalizm spotyka się z ludzkim podejściem i troską o każdego pacjenta.

Miejskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Libiąż
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Miejskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Miejskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Przychodnia nr 1 w Libiążu (główna placówka)

Przychodnia nr 2 w Żarkach

Przychodnia nr 3 w Gromcu

Praca Miejskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    Miejskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
    • Libiąż
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Udzielanie świadczeń zdrowotnych, zgodnie z wymaganiami NFZ

      Wymagania

      • Preferujemy osoby z tytułem magistra fizjoterapii
      • 3 -letnie doświadczenie w pracy

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Pracodawcy w Libiążu