Czy to Twoja firma?

Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie praca

Łebno
Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie

Mapa Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie

Siedziba główna

Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    • Łebno
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie obowiązków nauczyciela w kl. II szkoły podstawowej. Wymiar zatrudnienia 18/18. Wysokość wynagrodzenia zasadniczego zależna od posiadanego stopnia awansu zawodowego i wymiaru zatrudnienia. Wymagane posiadanie przygotowania pedagogicznego. Czas składania dokumentów aplikacyjnych do dnia 21.02.2023r.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: obsługa pakietu Ms Office
      • Inne wymagania: [Inne] : Posiadanie przygotowania pedagogicznego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Łebno
    • umowa o pracę
    • część etatu

      Wykonywanie obowiązków związanych z pracą sprzątaczki w szkole podstawowej. Praca w godz. 12-18.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 257,5 PLN
  • Opiekun hali sportowej

    • Łebno

      1. Udostępnianie sali sportowej określonym grupom w ustalonych w umowach dniach i godzinach.
      2. Pilnowanie porządku w pomieszczeniach i na zewnątrz sali sportowej.
      3. Zapoznanie grup z regulaminem sali sportowej.
      4. Kontrola stanu sali sportowej przed rozpoczęciem zajęć.
      5. Kontrola stanu technicznego sprzętu i urządzeń gimnastycznych zarówno przed rozpoczęciem zajęć jak i w czasie ich trwania oraz po zakończeniu.
      6. Zgłaszanie zaistniałych awarii technicznych dyrektorowi szkoły.
      7. Sprawdzanie czy osoby znajdujące się na sali mają zmienne obuwie na jasnej podeszwie.
      8. Nadzorowanie przestrzegania regulaminu sali sportowej.
      9. Pobieranie opłat za wynajem sali zgodnie z cennikiem.
      Praca w godz. 17.30-21.30

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN

Pracodawcy w Łebnie