Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 23 im.Dzieci Świata praca

Gdańsk

Jesteśmy Szkołą Podstawową nr 23 im. Dzieci Świata, zlokalizowaną w sercu Gdańska, w zabytkowym budynku przy ulicy Opackiej 7. Nasza historia sięga 1945 roku, kiedy to, tuż po zakończeniu II wojny światowej, otworzyliśmy nasze drzwi dla pierwszych uczniów. Od tamtej pory nieustannie dążymy do tego, by kształcić i wychowywać młode pokolenia w duchu prawdy, dobra, piękna i miłości.

Nasza misja jest jasna i niezmienna. Pragniemy, by każdy uczeń, który przekracza próg naszej szkoły, rozwijał się nie tylko intelektualnie, ale i emocjonalnie, stając się człowiekiem otwartym i świadomym swojego miejsca w świecie. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć dydaktycznych, które zostały potwierdzone Pomorskimi Certyfikatami Jakości Edukacji. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku, tworząc atmosferę sprzyjającą dobrym relacjom w środowisku szkolnym i skutecznie wspierając naszych uczniów w osiąganiu wysokich efektów kształcenia.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami, które są fundamentem naszej społeczności szkolnej. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na szacunek i indywidualne podejście, które pozwala mu rozwijać swoje unikalne talenty i zainteresowania. Nasza szkoła to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy dzień to nowa strona w naszej wspólnej historii.

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 23 im. Dzieci Świata – miejsca, gdzie każde dziecko ma szansę odkryć swoją ścieżkę do wiedzy i wartości, które będą prowadzić je przez całe życie.

Szkoła Podstawowa nr 23 im.Dzieci Świata najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 23 im.Dzieci Świata

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 23 im.Dzieci Świata

Mapa Szkoła Podstawowa nr 23 im.Dzieci Świata

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa nr 23 im.Dzieci Świata poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa nr 23 im.Dzieci Świata - oferty archiwalne

  • Nauczyciel z kwalifikacjami pedagogiki specjalnej

    Szkoła Podstawowa nr 23 im.Dzieci Świata
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel z kwalifikacjami pedagogiki specjalnej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, nauczyciel z kwalifikacjami pedagogiki specjalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie wg tabeli MEN.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik sprzątający

    • Gdańsk
    • praca od zaraz

      Prace porządkowe. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (godziny pracy do ustalenia indywidualnie z pracodawcą).

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

      Oferujemy

  • Sprzątaczka

    • 2 800 zł / mies.
    • Gdańsk

      Sprzątanie obiektu.
      Godziny pracy: 12-20, od poniedziałku do piątku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Gdańsku