Czy to Twoja firma?

PIAST BUSINESS SERVICE sp. z o.o. praca

Lubin

Witajcie w świecie Piast Business Service, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a doświadczenie spotyka innowacyjność. Od ponad siedmiu dekad, począwszy od roku 1951, budujemy naszą markę na solidnych fundamentach, by dziś z dumą stać jako lider w branży usługowej. Nasza siedziba znajduje się w sercu Legnicy, gdzie zespół ponad 5.000 wykwalifikowanych pracowników codziennie dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług naszym klientom.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które obejmują ochronę mienia i osób, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, a także usługi porządkowe i pielęgnację terenów zieleni. Nasze usługi są synonimem profesjonalizmu i zaangażowania, co odzwierciedla się w nieposzlakowanej opinii i rosnącej rozpoznawalności na rynku. Zawsze stawiamy na rozwój i poszukiwanie nowych, efektywnych rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam nie tylko sprostać, ale i przewyższyć oczekiwania naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie usługi takie jak kompleksowe sprzątanie, konserwacja zieleni, czy doczyszczanie, które realizujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zajmujemy się również ochroną fizyczną, monitoringiem oraz konwojowaniem wartości, co świadczy o naszym wszechstronnym podejściu do bezpieczeństwa. Dodatkowo, oferujemy kompleksową obsługę magazynów, pakowanie produktów, montaż podzespołów oraz techniczne zarządzanie obiektami, co czyni nas wszechstronnym partnerem w biznesie.

Nasze doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie zespołu to nasza przewaga konkurencyjna. W PIAST BUSINESS SERVICE rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko poprzez jakość świadczonych usług, ale również poprzez relacje, które tworzymy z naszymi klientami i społecznością. Chociaż nie ujawniamy wprost naszej misji i wartości, to codziennie wpisujemy je w życie poprzez nasze działania, dbając o to, by nasza praca była odzwierciedleniem najwyższych standardów.

Zapraszamy do współpracy z PIAST BUSINESS SERVICE – tam, gdzie doświadczenie spotyka się z nowoczesnością, a tradycja łączy się z innowacyjnością. Razem możemy stworzyć bezpieczne i czyste środowisko, które sprzyja rozwojowi i sukcesowi.

PIAST BUSINESS SERVICE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PIAST BUSINESS SERVICE SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIAST BUSINESS SERVICE SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PIAST BUSINESS SERVICE SP. Z O.O.

Siedziba główna

PIAST BUSINESS SERVICE SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
PIAST BUSINESS SERVICE SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Zielona Góra
  4. Bielsko-Biała
  5. Jelenia Góra
  6. Gorzów Wielkopolski
  7. Lubin
  8. Pniewy
  9. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PIAST BUSINESS SERVICE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony

    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ochrona obiektu w Lubinie, wypełnianie dokumentacji, kontrola przepustek

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziany kurs Pracownika Ochrony Kwalifikowanej lub gotowość do zrobienia tego kursu (pracodawca gwarantuje zwrot kosztów po zakończeniu kursu)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubinie