Czy to Twoja firma?

Przedszkole Publiczne nr 283 praca

Warszawa
Przedszkole Publiczne nr 283 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy Przedszkole Publiczne nr 283

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Publiczne nr 283

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedszkole Publiczne nr 283 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Publiczne nr 283 - oferty archiwalne

  • Pomoc w kuchni

    Przedszkole Publiczne nr 283
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków; Pomoc w wydawanie posiłków dzieciom; Prace porządkowe na miejscu pracy; Utrzymanie naczyń w czystości.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe; roczne doświadczenie zawodowe; komunikatywna znajomość języka polskiego. Pomoc w przygotowywaniu posiłków; Pomoc w wydawanie posiłków dzieciom; Prace porządkowe na miejscu pracy; Utrzymanie naczyń w czystości. Wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią wynosi nie mniej niż najniższa krajowa. [Kontakt: p283@eduwarszawa.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia 20%, + wysługa lat pracy. Wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią wynosi nie mniej niż najn
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie