Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PAPIEŻA JANA PAWŁA II W CZARNEM DOLNEM praca

Czarne Dolne

Jako Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czarnem Dolnem, jesteśmy dumni z naszej aktywnej roli w edukacji i promowaniu bezpiecznego korzystania z Internetu. Nasza placówka, położona w malowniczej gminie Gardeja, jest miejscem, gdzie młodzi ludzie nie tylko zdobywają wiedzę, ale także uczą się wartości takich jak szacunek i odpowiedzialność cyfrowa.

Historia naszej szkoły jest świadectwem zaangażowania w kształtowanie świadomych i bezpiecznych zachowań w sieci. Z dumą wspominamy organizację III Powiatowego Konkursu Wiedzy „Bystra główka”, który odbył się w naszych murach, oraz II Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Szkoła bez Przemocy - Cyberprzemocy mówimy nie”, gdzie nasi uczniowie mogli wyrazić swoje postawy artystyczne i społeczne.

Nasze zajęcia związane z bezpieczeństwem w Internecie, takie jak DBI, oraz działania na rzecz lepszego Internetu, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży, są odzwierciedleniem naszego zaangażowania w tworzenie bezpiecznego środowiska edukacyjnego. Rozwijamy w naszych uczniach umiejętności krytycznego myślenia i odpowiedzialnego korzystania z zasobów cyfrowych, co jest niezwykle ważne w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie.

Nieustannie dążymy do tego, by nasza oferta edukacyjna była jak najbardziej aktualna i dostosowana do potrzeb naszych uczniów. Chociaż nie możemy podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej formy prawnej, liczby pracowników czy misji i wartości, to możemy zapewnić, że każdy dzień w naszej szkole to krok naprzód w kierunku lepszej przyszłości dla naszych uczniów i całej społeczności.

W Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czarnem Dolnem, każdy dzień to nowa strona w naszej historii, którą piszemy z pasją i zaangażowaniem. Zapraszamy do śledzenia naszych działań i dołączenia do naszej edukacyjnej podróży.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PAPIEŻA JANA PAWŁA II W CZARNEM DOLNEM najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Czarne Dolne
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PAPIEŻA JANA PAWŁA II W CZARNEM DOLNEM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PAPIEŻA JANA PAWŁA II W CZARNEM DOLNEM

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PAPIEŻA JANA PAWŁA II W CZARNEM DOLNEM

Siedziba główna

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PAPIEŻA JANA PAWŁA II W CZARNEM DOLNEM - oferty archiwalne

  • Nauczyciel fizyki

    SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PAPIEŻA JANA PAWŁA II W CZARNEM DOLNEM
    • Czarne Dolne
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      nauczanie fizyki klasach VII i VIII

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Fizyka
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1), obsługa komputera
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe kierunek Fizyka, umiejętność obsługi TIK (Technologia Informacyjno-Komunikacyjna)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 940 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto, zgodnie z Kartą Nauczyciela, 4/18 etatu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel psycholog szkolny

      diagnoza potencjalnych możliwości uczniów klas 0 - VIII

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Psychologia
      • Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne, obsługa komputera
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek Psychologia, umiejętność obsługi TIK (Technologia Informacyjno-Komunikacyjna)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 560 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto, zgodnie z Kartą Nauczyciela, 8/22 etatu