Czy to Twoja firma?

ROSINPOL Patrycjusz Szachta praca

Zblewo

Witaj, jestem "Rosinpol" Patrycjusz Szachta, specjalista w dziedzinie produkcji żaluzji i rolet. Moja siedziba znajduje się w malowniczym Zblewie, w sercu województwa pomorskiego, gdzie każdego dnia z pasją tworzymy produkty, które wprowadzają komfort i styl do domów naszych klientów.

Od samego początku mojej działalności stawiam na doświadczenie i kompetencje moich pracowników, które są fundamentem wysokiej jakości obsługi, jaką oferuję. Rozumiem, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego z zaangażowaniem podchodzę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, oferując nie tylko standardowe rozwiązania, ale również te spersonalizowane.

Moje produkty, żaluzje i rolety, są odpowiedzią na poszukiwanie przez klientów nie tylko funkcjonalności, ale również estetyki. Dzięki nim, możesz kontrolować ilość światła w swoim domu, zapewniając sobie prywatność i komfort. Wierzę, że detale tworzą dom, a moje produkty są właśnie takim detalem – połączeniem praktyczności i designu.

Zachęcam do kontaktu ze mną poprzez formularz na stronie internetowej, gdzie z przyjemnością odpowiem na wszelkie zapytania i przedstawię szczegółową ofertę. Jako właściciel i administrator danych osobowych, Patrycjusz Szachta, zapewniam, że każda interakcja z moją firmą jest bezpieczna i oparta na wzajemnym zaufaniu.

Chociaż nie mogę podzielić się pełną historią mojej firmy ani szczegółowymi informacjami o mojej pozycji na rynku międzynarodowym, chcę, abyś wiedział, że każdego dnia dążę do bycia lepszym i dostarczania produktów, które sprawią, że Twoje wnętrze stanie się jeszcze piękniejsze.

Zapraszam do świata "Rosinpol", gdzie jakość spotyka się z funkcjonalnością, a zadowolenie klienta jest naszym największym sukcesem.

ROSINPOL Patrycjusz Szachta najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ROSINPOL Patrycjusz Szachta

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROSINPOL Patrycjusz Szachta

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ROSINPOL Patrycjusz Szachta

Siedziba główna

ROSINPOL Patrycjusz Szachta poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
ROSINPOL Patrycjusz Szachta
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Starogard Gdański
  2. Warszawa
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ROSINPOL Patrycjusz Szachta - oferty archiwalne

  • Monter stolarki budowlanej

    • Zblewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaże stolarki budowlanej

      Wymagania

      • Inne wymagania: konieczne: staranność, uczciwość, osoba bezrobotna zarejestrowana w tut. Urzędzie pożądane: doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Zblewo

      zgodnie ze stanowiskiem

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera , znajomość Ms Office
      • Inne wymagania: konieczne: wykształcenie średnie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Robotnik budowlany

    • Zblewo

      Prace ogólnobudowlane

      Wymagania

      • Inne wymagania: konieczne: 3 lata doświadczenia w pracy na budowach, samodzielność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: za miesiąc

Pracodawcy w Zblewie