Czy to Twoja firma?

MB TRANS M. MROCZKOWSKI, B. ŻUKOWSKI sp. j. praca

Białystok

Jesteśmy Mb Trans M. Mroczkowski, B. Żukowski, zlokalizowani w sercu malowniczego Białegostoku. Nasza podróż rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem wkroczyliśmy w dynamiczny świat budowy i sprzętu drogowego. Od tego czasu, każdego dnia dążymy do doskonalenia sztuki tworzenia dróg, które łączą ludzi, miasta i całe regiony.

Specjalizujemy się w wykonawstwie prac drogowych i kolejowych, gdzie każdy projekt traktujemy jako wyzwanie i możliwość do pokazania naszej ekspertyzy. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, od projektowania po realizację, zawsze z dbałością o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Choć nie możemy podzielić się konkretnymi danymi na temat naszej pozycji rynkowej czy liczby zespołów, które tworzą naszą firmę, z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że każdy członek naszej załogi to specjalista w swojej dziedzinie. Razem tworzymy zgrany zespół, który jest gotowy sprostać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu zadaniu.

Nasze działania nie są jedynie pracą - to nasza pasja, dzięki której każdego dnia budujemy lepszą przyszłość dla nas wszystkich. Jesteśmy tu, aby służyć naszym klientom, współpracownikom i społeczności, stale rozwijając nasze umiejętności i poszerzając horyzonty.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze zaangażowanie i doświadczenie mogą przyczynić się do realizacji Twojego projektu. Razem możemy budować drogi, które będą służyć pokoleniom.

MB TRANS M. MROCZKOWSKI, B. ŻUKOWSKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MB TRANS M. MROCZKOWSKI, B. ŻUKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MB TRANS M. MROCZKOWSKI, B. ŻUKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MB TRANS M. MROCZKOWSKI, B. ŻUKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna w Białymstoku

MB TRANS M. MROCZKOWSKI, B. ŻUKOWSKI SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MB TRANS M. MROCZKOWSKI, B. ŻUKOWSKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Operator koparki kołowej i gąsiennicowej

    MB TRANS M. MROCZKOWSKI, B. ŻUKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      x

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie; uprawnienia,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 32 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator koparki kołowej

    • Białystok

      Operator koparki kołowej. Miejsce pracy: okolice Białegostoku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie; uprawnienia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 23 - 29 PLN

Pracodawcy w Białymstoku