Czy to Twoja firma?

Ośrodek Szkolenia Kierowców CABRIO Tomasz Nelc praca

Zamość

Witajcie w świecie bezpiecznej i kompetentnej nauki jazdy! Ośrodek Szkolenia Kierowców "Cabrio" Tomasz Nelc to miejsce, gdzie pasja do motoryzacji i profesjonalizm łączą się, by zapewnić naszym kursantom najlepsze przygotowanie do samodzielnego prowadzenia pojazdu. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Zamościu, a nasza działalność skupia się na pozaszkolnych formach edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu.

Od początku naszej działalności kładziemy nacisk na jakość i efektywność szkolenia. Nasze wykłady są ciekawe i zrozumiałe, a atmosfera podczas zajęć sprzyja skupieniu i nauce. Jesteśmy dumni z naszej organizacji kursów, która pozwala kursantom na elastyczne dopasowanie nauki do własnego harmonogramu. Wszystko to w atrakcyjnej cenie i bez ukrytych kosztów, co jest dla nas wyrazem transparentności i uczciwości wobec naszych klientów.

Nasze pojazdy to nasza wizytówka – zawsze w doskonałym stanie technicznym, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy. Instruktorzy "Cabrio" to prawdziwi pasjonaci, dla których praca jest powołaniem. Ich profesjonalizm i punktualność to gwarancja, że każda lekcja to krok do przodu w kierunku zdobycia upragnionego prawa jazdy.

Jesteśmy dumni z naszych wyników – zdawalność egzaminu państwowego za pierwszym i drugim razem świadczy o skuteczności naszego podejścia. Każda pozytywna opinia i zaufanie, jakim nas obdarzają kursanci, to dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku.

Chociaż nie ujawniamy wszystkich szczegółów naszej działalności, nasze wartości mówią same za siebie. Elastyczność, punktualność, profesjonalizm – to słowa, które nas definiują. W "Cabrio" wierzymy, że każdy może nauczyć się prowadzić samochód, a naszym zadaniem jest to umożliwić w atmosferze wsparcia i zrozumienia.

Dołączcie do naszej społeczności i przekonajcie się, że nauka jazdy może być przyjemnością. Zapraszamy do "Cabrio" – razem ruszymy w drogę do Waszej motoryzacyjnej niezależności.

Ośrodek Szkolenia Kierowców CABRIO Tomasz Nelc najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Ośrodek Szkolenia Kierowców CABRIO Tomasz Nelc

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Szkolenia Kierowców CABRIO Tomasz Nelc

Mapa Ośrodek Szkolenia Kierowców CABRIO Tomasz Nelc

Siedziba główna

Ośrodek Szkolenia Kierowców CABRIO Tomasz Nelc poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Ośrodek Szkolenia Kierowców CABRIO Tomasz Nelc
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa
  3. Zamość
  4. Łódź
  5. Warka
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ośrodek Szkolenia Kierowców CABRIO Tomasz Nelc - oferty archiwalne

  • Instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii

    • Zamość
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praktyczna nauka jazdy pojazdami odpowiednimi do danych kategorii prawa jazdy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: instruktor nauki jazdyA, B,B+E, C,C+E,T, komunikatywność
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane, cierpliwość, ważna legitymacja instruktorska.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Zamość

      Prezentacja usług szkoleniowych firmy, przygotowanie dokumentacji, obsługa klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: dobra organizacja pracy, komunikatywność, obsługa komputera i internetu
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia