Comtrade

Czy to Twoja firma?

Comtrade praca

Bielsko-Biała

Witaj w świecie Comtrade, Twojego zaufanego partnera w dziedzinie IT, gdzie jakość spotyka się z innowacją. Nasza podróż rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to z pasją i wizją wprowadzania nowoczesnych rozwiązań technologicznych wkroczyliśmy na rynek, początkowo zdobywając zaufanie klientów poprzez internetowe kanały aukcyjne. W 2008 roku, nasze ambicje i ciągły rozwój zaowocowały otwarciem pierwszego punktu stacjonarnego w Bielsku-Białej, który stał się fundamentem naszej obecnej pozycji lidera w regionie w dziedzinie sprzętu poleasingowego.


Z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty, od komputerów stacjonarnych, przez laptopy, aż po drukarki i urządzenia sieciowe, są nie tylko wszechstronne, ale i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego biznesu. W Comtrade rozumiemy, że zaufanie buduje się na solidnych fundamentach, dlatego każdy sprzęt, który opuszcza naszą siedzibę, przechodzi rygorystyczne testy jakości, zapewniając Ci pewność, że otrzymujesz produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Nasza sześcioosobowa ekipa sprzedawców jest zawsze gotowa, by zaoferować fachową pomoc i profesjonalne porady, a ich wysiłki są wspierane przez jedenastoosobowy zespół "od kuchni", który dba o to, aby każda transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego nasz serwis działa szybko i sprawnie, aby zepsute urządzenia jak najszybciej wróciły do pełni swoich funkcji.

Nasza oferta nie kończy się jednak na sprzedaży. Rozumiemy dynamiczną naturę współczesnego biznesu, dlatego oferujemy wynajem sprzętu na eventy, spotkania i szkolenia, dostarczając rozwiązania, które wspierają Twoje przedsięwzięcia, kiedy tylko ich potrzebujesz.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, z udanymi współpracami z klientami z Norwegii czy Włoch, co świadczy o naszej otwartości i gotowości do działania na globalnej arenie. W Comtrade zawsze patrzymy w przyszłość, dążąc do budowania trwałych relacji z naszymi partnerami, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych klientów i doświadczenia różnicy, jaką może przynieść współpraca z Comtrade – Twoim partnerem w dziedzinie IT, który łączy tradycję z nowoczesnością.

Comtrade najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Comtrade

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Comtrade

Mapa Comtrade

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Comtrade
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Częstochowa
  4. Warszawa
  5. Pruszków
  6. Kęty
  7. Bytom
  8. Łódź
  9. Bydgoszcz
  10. Czechowice-Dziedzice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Bielsku-Białej