Czy to Twoja firma?

Kolorada Firma Handlowa s.c. B. i M. Pilewicz praca

Ruciane-Nida

Od ponad dwóch dekad, Kolorada Firma Handlowa s.c. B. i M. Pilewicz, zlokalizowana w malowniczym Ruciane-Nida, jest synonimem różnorodności i jakości w świecie biznesu. Nasza historia rozpoczęła się 26 lutego 2001 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i dostarczać im usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszej oferty, która obejmuje szeroki wachlarz usług. Nasze restauracje to miejsca, gdzie każdy smakosz znajdzie coś dla siebie, a nasze hotele zapewniają komfortowy wypoczynek w sercu przyrody. Zajmujemy się również sprzedażą hurtową i detaliczną, oferując produkty najwyższej jakości, od żywności po napoje i wyroby tytoniowe. Rozumiemy także potrzeby biznesowe naszych klientów, dlatego świadczymy usługi rachunkowo-księgowe oraz doradztwo w zakresie zarządzania, które pomagają im w osiąganiu sukcesów.

Nasza firma to nie tylko handel i usługi. To także pasja do rozwoju i nauki, co znajduje odzwierciedlenie w naszych działaniach badawczo-rozwojowych w dziedzinie nauk przyrodniczych, technicznych, społecznych i humanistycznych. Wierzymy, że ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań jest kluczem do sukcesu, dlatego nieustannie inwestujemy w innowacje.

Ponadto, nasza oferta obejmuje naprawę i konserwację urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie kompleksowej obsługi naszych klientów.

W Kolorada Firma Handlowa s.c. B. i M. Pilewicz, każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale to przyszłość nas inspiruje. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Kolorada Firma Handlowa s.c. B. i M. Pilewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Kolorada Firma Handlowa s.c. B. i M. Pilewicz

Praca alert - powiadomienia

Praca Kolorada Firma Handlowa s.c. B. i M. Pilewicz

  • Kucharz m/k

    Kolorada Firma Handlowa s.c. B. i M. Pilewicz
    • Ruciane-Nida
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kolorada Firma Handlowa s.c. B. i M. Pilewicz

Siedziba główna

Kolorada Firma Handlowa s.c. B. i M. Pilewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kolorada Firma Handlowa s.c. B. i M. Pilewicz - oferty archiwalne

  • Kelner/ kelnerka

    • Zakres obowiązków

      * witanie gości, podawanie menu, udzielanie informacji na temat potraw i napojów, doradzanie w wyborze
      * przyjmowanie zamówienia i jego realizacja, przyjmowanie płatności
      * dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie lub chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kucharz/ kucharka

      * przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami
      * racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat
      * zapewnienie wysokiej jakości serwowanych potraw
      * utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: kucharz, umiejętność gotowania potraw
      • Inne wymagania: Kandydaci z wykształceniem co najmniej podstawowym i doświdczeniem w gastronomii.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Rucianem-Nidzie