EURO-INWEST PROJEKT Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp. J.

Czy to Twoja firma?

EURO-INWEST PROJEKT Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp. J. praca

Zabrze

W samym sercu przemysłowego Zabrza, Euro-Inwest Projekt jest firmą, która od ponad dekady świeci przykładem w dziedzinie instalacji elektrycznych, sieci teleinformatycznych oraz systemów zabezpieczeń technicznych. Nasze podejście do biznesu łączy tradycję z nowoczesnością – jesteśmy dumni z naszego dziesięcioletniego doświadczenia, które pozwala nam dostarczać usługi najwyższej jakości.

W Euro-Inwest Projekt, bezpieczeństwo nie jest tylko słowem – to fundament naszej działalności. Dbamy o to, by każda budowa była wolna od wypadków, a nasze rozwiązania techniczne zawsze spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa. Rozumiemy, że bezpieczeństwo to nie tylko ochrona pracowników, ale także gwarancja niezawodności dla naszych klientów.

Zrównoważony rozwój to dla nas nie tylko hasło marketingowe. To sposób, w jaki prowadzimy naszą firmę – z troską o przyszłe pokolenia i środowisko, które nas otacza. Wdrażamy nowoczesne technologie zarządzania, które pozwalają nam być efektywniejszymi i jednocześnie zredukować nasz ślad ekologiczny.

Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. Rozumiemy, że każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też, z pasją i zaangażowaniem, podchodzimy do każdego zadania, aby zapewnić rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale i innowacyjne.

Choć nie możemy teraz podzielić się z Wami naszą historią czy dokładną pozycją na rynku, to zapewniamy, że każdy dzień pracy w Euro-Inwest Projekt to kolejny krok w kierunku budowania firmy, której mogą Państwo zaufać. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie mówi samo za siebie – jesteśmy tu, aby służyć naszym klientom najwyższą jakością usług, dziś i w przyszłości.

EURO-INWEST PROJEKT Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy EURO-INWEST PROJEKT Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EURO-INWEST PROJEKT Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EURO-INWEST PROJEKT Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp. J.

Siedziba główna

Biuro Świętochłowice

EURO-INWEST PROJEKT Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp. J. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EURO-INWEST PROJEKT Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp. J. - oferty archiwalne

  • Elektryk, elektromonter

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 14 000-18 000 zł / mies.
    • Firma Euro-Inwest Projekt Sp. j. to polska firma, którą budujemy i rozwijamy nieprzerwanie już od 14 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy szereg projektów, od przemysłu ciężkiego, energetyki i fabryk, poprzez stadiony, metro, dworce kolejowe i galerie handlowe. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi elektryczne instalacji słabo i silnoprądowych na terenie całej Polski i w Europie. Wszystko czego przez ten czas dokonaliśmy było możliwe dzięki zaangażowanym i solidnym pracownikom, którzy pracują z wykorzystaniem najlepszej klasy sprzętu. Podążamy za rosnącymi oczekiwaniami rynku a biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny z naciskiem na bezpieczeństwo pracowników.

      Zakres obowiązków

      Budowa i montaż tras kablowych.

      Montaż linii kablowych.

      Montaż gniazdek, przełączników.

      Montaż instalacji elektrycznych.

      Montaż urządzeń sterowania i oświetlenia.

      Montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych.

      Wymagania

      Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe.

      Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych.

      Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

      Oferujemy

      • Polska umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony, pełny etat.

      • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie.

      • Stawka netto: od 12€ do 15€ /godz. - ustalana indywidualnie podczas spotkania z Kierownikiem Projektu

      • Darmowe zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy.

      • Zapewniamy samochód służbowy w miejscu pracy, z kartą paliwową.

      • Pokrywamy koszty dojazdu i planowanych zjazdów (samochód osobowy lub przewoźnik).

      • Możliwość korzystania ze szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe (SEP, UDT).

      • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w projektach międzynarodowych.

Pracodawcy w Zabrzu