Czy to Twoja firma?

Robert Rupiński - Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy RUPIN MEBLE praca

Rypin

Od ponad dwóch dekad Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Rupin Meble, który założyłem w malowniczej miejscowości Rypin, jest synonimem rzetelności i pasji do tworzenia mebli, które nie tylko zachwycają designem, ale również funkcjonalnością. Od momentu, kiedy w 2000 roku otworzyłem drzwi mojego zakładu, pragnąłem, by Rupin Meble stało się miejscem, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie – od kuchni marzeń, przez eleganckie meble biurowe, aż po wyjątkowe rozwiązania do sklepów.

Nasza oferta to nie tylko produkcja mebli na wymiar. To również sprzedaż detaliczna i hurtowa artykułów użytku domowego, w tym elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego oraz drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła. W naszych wyspecjalizowanych sklepach klienci mogą znaleźć szeroki wybór mebli, sprzętu oświetleniowego i innych artykułów, które pomogą im stworzyć wymarzone wnętrze.

Rozumiemy, jak ważne jest otoczenie, w którym żyjemy i pracujemy, dlatego też w naszej ofercie znajduje się zagospodarowanie terenów zieleni. Nasze usługi to nie tylko estetyka, ale także funkcjonalność i harmonia z naturą. Ponadto, dbamy o długowieczność i estetykę mebli, oferując profesjonalne usługi naprawy i konserwacji.

W Rupin Meble wierzymy, że kluczem do sukcesu jest słuchanie naszych klientów i dostosowywanie się do ich potrzeb. Dzięki temu nasze produkty nie tylko pięknie się prezentują, ale są też praktyczne i trwałe. Choć nie zdradzamy szczegółów naszej pozycji rynkowej czy wartości, które przyświecają naszej marce, możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do doskonałości, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do świata Rupin Meble, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy mebel ma swoją historię.

Robert Rupiński - Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy RUPIN MEBLE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja serwis / montaż

Oferty pracy Robert Rupiński - Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy RUPIN MEBLE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Robert Rupiński - Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy RUPIN MEBLE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Robert Rupiński - Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy RUPIN MEBLE

Siedziba główna w Rypiniu

Robert Rupiński - Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy RUPIN MEBLE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Robert Rupiński - Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy RUPIN MEBLE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Brodnica
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Robert Rupiński - Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy RUPIN MEBLE - oferty archiwalne

  • Monter mebli

    • Rypin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż mebli

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Rypin
    • 2 800 zł / mies.

      Montaż mebli.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Rypinie