Czy to Twoja firma?

Zakład Stolarski SITAK sp. j. praca

Lubsza

Przez ponad ćwierć wieku nasza pasja i zaangażowanie w kunszt stolarski kształtują krajobraz polskich domów i mieszkań. Jesteśmy Zakładem Stolarskim Sitak z malowniczej Lubszy, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a drewno przemienia się w dzieła sztuki użytkowej.


Nasza specjalność to stolarka budowlana – od okien i drzwi drewnianych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, po stylizowane okiennice i parapety. Każdy produkt jest dla nas jak opowieść, którą piszemy razem z naszymi klientami, dostosowując się do ich indywidualnych potrzeb i marzeń o idealnym domu.

Jakość naszych wyrobów to nie tylko puste słowa. Spełniamy standardy Polskiej Normy 14351-1, co potwierdza nasze upoważnienie do posługiwania się aprobatą techniczną Instytutu Techniki Budowlanej. Jesteśmy dumni z rekomendacji Związku Producentów, Dostawców i Dystrybutorów POLSKIE OKNA I DRZWI oraz atestu higienicznego PZH. To wszystko świadczy o naszym nieustannym dążeniu do doskonałości.

Nasze usługi to nie tylko sprzedaż. To przede wszystkim fachowe doradztwo, precyzyjny pomiar, bezproblemowa dostawa i profesjonalny montaż. Dbamy o to, aby każdy etap współpracy był dla naszych klientów wygodny i satysfakcjonujący. Zaufanie, które nam okazują, jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Doświadczenie, które zdobyliśmy przez ponad 25 lat obecności na rynku, pozwala nam z dumą patrzeć w przyszłość. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty i usługi będą służyć kolejnym pokoleniom, tworząc przestrzenie pełne ciepła i charakteru.

Witamy w naszym świecie precyzji, trwałości i piękna, gdzie każde zamówienie traktujemy jak nowy rozdział w historii naszej firmy. Zapraszamy do współtworzenia tej historii razem z nami.

Zakład Stolarski SITAK Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy Zakład Stolarski SITAK Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Stolarski SITAK Spółka Jawna

Mapa Zakład Stolarski SITAK Spółka Jawna

Siedziba główna

Zakład Stolarski SITAK Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Stolarski SITAK Spółka Jawna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pruszków
  3. Gdynia
  4. Wrocław
  5. Częstochowa
  6. Gdańsk
  7. Kielce
  8. Pabianice
  9. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024