Czy to Twoja firma?

DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBINIE praca

Lubin

Jesteśmy Dolnośląskim Zespołem Szkół w Lubinie, miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w edukacji medycznej. Nasza historia sięga 2012 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla uczniów pragnących zdobyć wykształcenie w zawodach medycznych. Specjalizujemy się w kształceniu przyszłych techników optyków oraz techników ortopedów, a nasze programy nauczania są stale dostosowywane do aktualnych potrzeb rynku pracy.

Jesteśmy dumni, że nad klasą technik optyk patronat objęła renomowana niemiecka firma Fielmann, co jest dowodem uznania dla jakości naszego kształcenia. W naszej ofercie edukacyjnej znajduje się również możliwość nauki aż trzech języków obcych – angielskiego, niemieckiego i francuskiego, co otwiera przed naszymi uczniami drzwi do międzynarodowej kariery.

Nasza nowoczesna baza dydaktyczna to fundament sukcesu naszych uczniów. Wyposażone w tablice interaktywne pracownie multimedialne, pracownia informatyczna z laptopami oraz specjalistyczne pracownie przedmiotowe to tylko część tego, co oferujemy. Dodatkowo, nasza biblioteka i czytelnia z centrum multimedialnym są idealnym miejscem do rozwijania pasji i pogłębiania wiedzy.

Rozumiemy, jak ważne są praktyczne doświadczenia, dlatego organizujemy atrakcyjne praktyki zawodowe oraz wycieczki zawodoznawcze. Realizujemy również unijny projekt zawodoznawczy „Profesjonalny start”, który przygotowuje naszych uczniów do wejścia na rynek pracy z solidnym bagażem wiedzy i umiejętności.

Jako placówka prowadzona przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego, jesteśmy zobowiązani do dostarczania edukacji na najwyższym poziomie. Nasze zaangażowanie w rozwój młodych ludzi i ich przyszłości jest odzwierciedleniem naszej misji, która choć nie została tutaj zdefiniowana, jest codziennie realizowana w naszych działaniach.

Zapraszamy do Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Lubinie, gdzie każdy uczeń staje się częścią historii sukcesu, pisanej przez naszą wspólną pasję do edukacji i doskonalenia zawodowego.

DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBINIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBINIE

Siedziba główna

DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBINIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBINIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel chemii 4/18 etatu

    • Lubin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      nauczanie języka polskiego w szkole średniej, 6/18 etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: chemia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: wymagane wykształcenie wyższe mgr kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 667,4 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie wg KN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubinie