Czy to Twoja firma?

Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań praca

Lubań
Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa
  • Kucharz Platinum Palace Boutique Hotel & SPA

    ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.
    • Wrocław
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-6 850 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa

Mapa Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań

Siedziba główna

Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Gdańsk
  3. Lubań
  4. Swieradów-Zdrój
  5. Walbrzych
  6. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Lubań
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -podział i organizacja pracy, nadzór nad technologią i jakością
      - udział w opracowywaniu jadłospisu
      - dbałość o racjonalne wykorzystanie produktów żywnościowych
      - przygotowywanie potraw, określenie i kontrola wagi porcji

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Uprawnienia: Handel - książeczka sanitarno - epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490,25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagr. zasad. 3 035,00 zł brutto, 455,25 zł premia - 15%, + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Funkcjonariusz straży granicznej

    • Lubań
    • kontrakt b2b

      Zadania wykonywane na podstawie ustawy o Straży Granicznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Znajomość co najmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 750 PLN

Pracodawcy w Lubaniu