PIL-TRANS Usługi Transportowe Staniec Waldemar

Transport drogowy towarów

PIL-TRANS Usługi Transportowe Staniec Waldemar najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PIL-TRANS Usługi Transportowe Staniec Waldemar

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIL-TRANS Usługi Transportowe Staniec Waldemar

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca dalekobieżny C+E

    Spedition Bork GmbH & Co. KG
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Technik logistyk

    KH-KIPPER Sp. z o.o.
    • Zagnańsk
    Dodana
  • Kierowca kat. C+E

    Rutom Cargo GmbH&CoKG
    • Niemcy
    Dodana

Mapa PIL-TRANS Usługi Transportowe Staniec Waldemar

Siedziba główna

Opinie o firmie PIL-TRANS Usługi Transportowe Staniec Waldemar

4.4

Na podstawie 15 ocen z Google.

Aga D

Aga D

"Polecam serdecznie, dostawy terminowe, kontakt miły. Idealny przewoźnik do stałej współpracy."

3 miesiące temu

Marta Prystupa

"Bardzo dobry przewoźnik, wszystko na czas jak potrzeba. Polecam współpracę"

5 miesięcy temu

Mateusz Tarach

"Serdecznie polecam!"

6 miesięcy temu

Kamil

Kamil

"Profeska w każdym calu :)"

3 lata temu

Zbigniew Jedynak

3 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca PIL-TRANS Usługi Transportowe Staniec Waldemar - oferty archiwalne

  • Kierowca c

    • Pilzno
    • pełny etat
    • 6 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przewóz towarów na terenie kraju PL.
      Kontakt osobisty w oddziale firmy: Żdżary 47d, 39-215 Czarna

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca c+e

    • Żdżary
    • 6 500 zł / mies.

      Przewóz towarów na terenie kraju.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: Kontakt osobisty w oddziale firmy w Żdżarach 47d, 39-215 Czarna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

Pracodawcy w Pilznie