Czy to Twoja firma?

FABRYKA WYROBÓW RUNOWYCH RUNOTEX SPÓŁKA AKCYJNA praca

Kalisz
Produkcja dzianin metrażowych
FABRYKA WYROBÓW RUNOWYCH RUNOTEX SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna sprzedaż / zakupy bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy FABRYKA WYROBÓW RUNOWYCH RUNOTEX SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FABRYKA WYROBÓW RUNOWYCH RUNOTEX SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FABRYKA WYROBÓW RUNOWYCH RUNOTEX SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FABRYKA WYROBÓW RUNOWYCH RUNOTEX SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw sprzedaży

    FABRYKA WYROBÓW RUNOWYCH RUNOTEX SPÓŁKA AKCYJNA
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymywanie relacji z zagranicznymi odbiorcami firmy - rynki wschodnie, działania prowadzące do pozyskiwania nowych klientów, doradzanie , prezentacje , negocjacje oraz sprzedaż produktu, praca jako kierowca samochodu do 3,5 tony - dostawa towaru do klientów do krajów wschodnich

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Biegła znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office, bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego, doświadczenie zawodowe w charakterze specjalisty ds. sprzedaży, handlu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kaliszu