Czy to Twoja firma?

STREETFUN Wojciech Dobrzański praca

Karaś

Od ponad dekady, STREETFUN Wojciech Dobrzański jest synonimem jakości i stylu w świecie mody damskiej. Nasza podróż rozpoczęła się w 2007 roku w malowniczej Iławie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć miejsce, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Specjalizujemy się w detalicznej sprzedaży odzieży, która podkreśla indywidualność i pozwala naszym klientkom czuć się wyjątkowo w każdej sytuacji.

Jesteśmy dumni, że przez lata naszej działalności udało nam się zbudować silną pozycję na lokalnym rynku, oferując produkty, które łączą w sobie najnowsze trendy z ponadczasową elegancją. Nasz asortyment jest starannie dobierany i ciągle aktualizowany, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek.

W STREETFUN Wojciech Dobrzański wierzymy, że moda to coś więcej niż ubrania – to sposób na wyrażenie siebie i własnej osobowości. Dlatego też, każdy element naszej oferty jest wybierany z myślą o kobietach, które chcą czuć się pewnie i stylowo w każdej sytuacji. Jakość jest dla nas priorytetem, dlatego od momentu powstania firmy zapewniamy odzież, która nie tylko wygląda świetnie, ale również jest trwała i komfortowa w noszeniu.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej międzynarodowej obecności czy szczegółowych danych dotyczących struktury firmy, nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych produktów mówi samo za siebie. Naszym celem jest nieustanne doskonalenie i rozwijanie naszej oferty, aby każda kobieta mogła znaleźć u nas coś, co pozwoli jej czuć się niepowtarzalną.

Zapraszamy do świata STREETFUN Wojciech Dobrzański, gdzie moda łączy się z pasją, a zakupy stają się prawdziwą przyjemnością.

STREETFUN Wojciech Dobrzański najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy STREETFUN Wojciech Dobrzański

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STREETFUN Wojciech Dobrzański

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STREETFUN Wojciech Dobrzański

Adres rejestrowy

STREETFUN Wojciech Dobrzański poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
STREETFUN Wojciech Dobrzański
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca STREETFUN Wojciech Dobrzański - oferty archiwalne

  • Pracownik działu wysyłki/magazynier

    • Karaś
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pakowanie paczek na wysyłkę, przyjmowanie asortymentu, przygotowanie towaru do ekspozycji według standardów firmy, dbanie o porządek oraz wizerunek sklepu, zamieszczanie produktów na allegro oraz witrynie sklepu ł w wydarzeniach branżowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: sumienność, dobra organizacja pracy, dokładność w wykonywanych obowiązkach, dyspozycyjność, mile widziane zdolności manualne. Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: lukasz.pelka@x-moto.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw sprzedaży

    • Karaś

      Obowiązki związane z obsługą sprzedaży stacjonarnej, internetowej oraz zdalnej, przyjmowanie i wycena dostaw, dbanie o czystość i ekspozycję, udział w wydarzeniach branżowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Umiejętności: znajomość technik sprzedaży, zdolność analitycznego myślenia, umiejętności komunikacyjne, obsługa komputera, orientacja na klienta i realizację wyznaczonych celów, dyspozycyjność. Mile widziane zainteresowanie motoryzacją. Doświadczenie w sprzedaży będzie atutem. Kontakt e-mail: lukasz.pelka@x-moto.eu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premiowana sprzedaż ( w zależnosci od doświadczenia)

Pracodawcy w Karasiu