Czy to Twoja firma?

BPP-INŻ sp. z o.o. praca

Jarosław

Jesteśmy bpp-inż, Twoim zaufanym partnerem w świecie usług inżynieryjnych. Nasza przygoda zaczęła się w 2011 roku w malowniczym Jarosławiu. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które obejmują instalacje wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne. Jesteśmy także ekspertami w przygotowywaniu terenu pod budowę, rozbiórce i burzeniu obiektów budowlanych. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty związane z budową obiektów inżynierii wodnej, rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych, a także innych obiektów inżynierii lądowej i wodnej.

Nasze usługi nie kończą się na budowie. Oferujemy również doradztwo techniczne, które pozwala naszym klientom podejmować najlepsze decyzje w zakresie inżynierii. Dodatkowo, nasza oferta obejmuje sprzedaż hurtową wysokiej jakości drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego.

Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej obecności na rynku, która jest świadectwem zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt sprawiają, że jesteśmy rozpoznawalni i cenieni w branży.

Chociaż nie możemy podzielić się naszą misją czy głównymi wartościami, nasze działania zawsze kierujemy z myślą o zadowoleniu klienta i najwyższej jakości świadczonych usług. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce i wiedzę w to, co robimy.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy stworzyć coś trwałego i funkcjonalnego, co przetrwa próbę czasu. BPP-INŻ to więcej niż usługi – to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji projektu.

BPP-INŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy BPP-INŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BPP-INŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BPP-INŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

BPP-INŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BPP-INŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BPP-INŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator koparko-ładowarki

    • Jarosław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa koparko- ładowarki,wykonywanie specjalistycznych robót ziemnych.
      Praca w delegacji na terenie województwa podkarpackiego (Cisna).

      Wymagania

      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Pracodawcy w Jarosławiu