Czy to Twoja firma?

MANUSAD sp. z o.o. praca

Sadki

Od momentu naszego powstania w 2001 roku w malowniczych Sadkach, MANUSAD stał się synonimem innowacji i jakości w dziedzinie produkcji podzespołów do ścianek wspinaczkowych oraz projektowania przestrzeni, które żyją wraz z użytkownikami. Nasza oferta to nie tylko sztuczne skały, które wyznaczają nowe standardy w branży wspinaczkowej, ale również meble tworzone na indywidualne zamówienie, które łączą w sobie funkcjonalność, estetykę i niepowtarzalny charakter.

Z dumą podkreślamy, że nasze produkty i usługi znajdują zastosowanie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i zaawansowanym technologiom obróbki CNC, jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości. Nasze doświadczenie w produkcji kompozytów oraz w projektowaniu przestrzeni publicznych i mieszkalnych pozwala nam na tworzenie rozwiązań, które są nie tylko estetycznie atrakcyjne, ale również trwałe i funkcjonalne.

W MANUSAD wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zadowolenie klienta. Dlatego też każdy projekt traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale. Nasze usługi obejmują kompleksowe projektowanie, od koncepcji po realizację, a także produkcję mebli i elementów na wymiar, które idealnie wpisują się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań jest odzwierciedleniem naszych głównych wartości - najwyższej jakości wykonywanych usług i dbałości o satysfakcję klienta. To właśnie te wartości kierują nami każdego dnia, inspirując do tworzenia produktów, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali MANUSAD, wybierając nasze produkty i usługi. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie inspirować, motywować i przynosić radość z użytkowania na co dzień.

MANUSAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik produkcji Sadki
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy MANUSAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MANUSAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MANUSAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca MANUSAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    MANUSAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Sadki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace pomocnicze związane z produkcją elementów do sztucznych ścianek wspinaczkowych. Prace polegające na malowaniu, okuwaniu, pakowaniu elementów
      Miejsce wyk. pracy: 2 osoby - Sadki ul. Bohaterów 3,
      1 osoba Bydgoszcz ul. Grunwaldzka 207.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ZATRUDNIENIE NA PIERWSZY MIESIĄC W RAMACH UMOWY ZLECENIE. PO WYGAŚNIĘCIU UMOWY ZLECENIA PRZEKSZTAŁC
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową