Czy to Twoja firma?

Danmar Marian Jabłoński praca

Bożejowice

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy serwować naszym klientom świeżość i jakość, której szukają. "Danmar" Marian Jabłoński to nazwa, która w miejscowości Bożejowice i okolicach stała się synonimem zaufania i tradycji. Nasza podróż rozpoczęła się 1 maja 1997 roku i od tego czasu nieustannie dążymy do tego, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty.


Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej owoców i warzyw, które codziennie trafiają do naszych klientów pełne smaku i witamin. Ale to nie wszystko – nasza oferta to także bogaty wybór ryb, skorupiaków, mięczaków oraz pieczywa, ciast i wyrobów cukierniczych. Znajdziecie u nas również szeroki asortyment produktów spożywczych w niewyspecjalizowanych sklepach, gdzie przeważają żywność, napoje i wyroby tytoniowe.

Rozumiemy, jak ważna jest różnorodność, dlatego oprócz działalności spożywczej, oferujemy także usługi pocztowe i kurierskie, a także zarządzamy obiektami noclegowymi, które zapewniają komfortowy wypoczynek w podróży.

W "Danmar" Marian Jabłoński stawiamy na bliskie relacje z klientami i dostawcami, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszej oferty i dostosowywanie jej do zmieniających się potrzeb rynku. Choć nie znamy naszej pozycji rynkowej w liczbach, to wiemy, że zaufanie i zadowolenie naszych klientów są najlepszym miernikiem naszego sukcesu.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów, profesjonalizm i osobiste podejście do każdego klienta. Razem tworzymy historię pełną smaku i satysfakcji.

Danmar Marian Jabłoński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Danmar Marian Jabłoński

Praca alert - powiadomienia

Praca Danmar Marian Jabłoński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Danmar Marian Jabłoński

Siedziba główna

Danmar Marian Jabłoński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Danmar Marian Jabłoński
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bolesławiec
  3. Warszawa
  4. Katowice
  5. Poznań
  6. Jelenia Góra
  7. Zabkowice Śląskie
  8. Gdańsk
  9. Głogów
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Bożejowicach