Czy to Twoja firma?

Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy praca

Stężyca

W sercu Stężycy, w murach naszej Szkoły Podstawowej, bije serce edukacji, które z pasją kształtuje młode umysły i ciała od ponad dwóch wieków. Jesteśmy Zespołem Kształcenia i Wychowania w Stężycy, miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy dzień to nowa strona w naszej bogatej historii, rozpoczętej w latach 1818-1819.

Nasza placówka to nie tylko przestrzeń do nauki, ale i do rozwoju pasji. Z dumą oferujemy szeroką gamę zajęć, które pozwalają naszym uczniom osiągać mistrzostwo sportowe. W naszych szeregach znajduje się przedszkole "Smerfy", które zapewnia najmłodszym ciepłą i kreatywną atmosferę, szkoła podstawowa z oddziałami mistrzostwa sportowego, gdzie uczniowie rozwijają zarówno umysł, jak i ciało, oraz liceum ogólnokształcące mistrzostwa sportowego, przygotowujące młodzież do wyzwań przyszłości.

Zespół naszych 86 nauczycieli i 22 pracowników administracji i obsługi to fundament, na którym opiera się nasza jakość edukacyjna. Wspólnie tworzymy środowisko, które inspiruje i motywuje do ciągłego rozwoju. Nasza infrastruktura to nowoczesne izby lekcyjne i sale przedszkolne, które sprzyjają efektywnej nauce i zabawie.

Jesteśmy dumni z naszej bazy sportowej, która obejmuje salę gimnastyczną, halę widowiskowo-sportową, siłownię oraz kompleks boisk. To tutaj nasze dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje talenty, pracować nad kondycją i ducha zespołu. Plac zabaw i park przy szkole to nasze zielone oazy, gdzie każdy może znaleźć chwilę relaksu i oddechu od codziennych wyzwań.

Nasza historia i doświadczenie są naszą siłą, a innowacyjność i dążenie do doskonałości to nasza przyszłość. W Zespole Kształcenia i Wychowania w Stężycy każdy dzień to kolejny krok ku lepszemu jutru. Zapraszamy do wspólnego pisania kolejnych rozdziałów tej inspirującej opowieści.

Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Stężyca
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy

Mapa Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Tczew
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy - oferty archiwalne

  • Wychowawca internatu

    • Stężyca
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wychowawca internatu z przygotowaniem pedagogicznym.
      Praca w wymiarze czasu 30/30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, doświadczenie zawodowe minimum 3-miesiące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel muzyki

    • Stężyca

      Nauczyciel muzyki z przygotowaniem pedagogicznym w liceum.
      Praca w wymiarze czasu 1/18.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 120 do 240 PLN
  • Nauczyciel współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych

    • Stężyca
    • 2 800-3 050 zł / mies.

      Nauczyciel współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZO WYCHOWAWCZA
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 050 PLN

Pracodawcy w Stężycy